L-ISA Auditorium v Trutnově

Možnosti hudebních produkcí nebyly nikdy tak bohaté, jako jsou dnes. Velkou část zásluh na tom má i L-Acoustics se svými revolučními produkty a filozofií. Často to ale vyžaduje odvahu vydat se zcela novými, neprobádanými cestami. Opustit běžné a zavedené postupy a dát umělcům i zvukařům zcela nové možnosti, jak se zvukem pracovat.

To, co před několika lety začalo jako koncept, je nyní vyspělý a prověřený systém.
L-ISA je nedílnou součástí rodiny L-Acoustics a nastavuje nové standardy v oblasti zvukových zážitků. Vizuální stránka živých vystoupení pokročila o obrovský kus kupředu, oproti tomu zvuk byl donedávna vnímán pouze jako komodita. Něco, co prostě musí fungovat, ale nepřináší žádnou přidanou hodnotu. Technologie L-ISA (Immersive Sound Art) však umožňuje vytvářet nové hudební zážitky a to pro publikum libovolné velikosti. Pocit propojenosti mezi umělci a jejich publikem se tak prohlubuje a vrací zvuk do středu zájmu. Ostatně o tom přece hudba je.

L-ISA – Revoluce v audio průmyslu

Systém L-ISA umožňuje rychlou a intuitivní práci. Pokud však produkce chce systém využít naplno se všemi možnostmi, které jsou k dispozici, je potřeba určitá příprava. A právě k tomu u nás v Trutnově vzniklo výrobcem certifikované L-ISA Auditorium. Zvuková a technologická laboratoř, umožňující demonstrovat široké možnosti použití systému, přípravu L-ISA show, školení obsluhy a další kreativní činnosti.

V trutnovském L-ISA auditoriu je instalován 20.1 kanálový zvukový systém složený ze 7 L-Acoustics X8 tvořící frontální část, 13 L-Acoustics 5XT vás obklopí v rozsahu 360° i shora a 4 subwoofery L-Acoustics Syva Sub posilují nízkofrekvenční pásmo. Celý systém je napájen 6 DSP zesilovači LA4X a LA2Xi. O zpracování zvuku se stará dvojice L-ISA procesorů, schopné zpracovat až 96 vstupních kanálů pro 64 výstupů pro reproduktory. Mix zajišťuje digitální mixážní konzole DiGiCo Quantum225 vybavená Dante konektivitou a Waves SoundGrid a celé řešení je integrováno pomocí engine DiGiCo 4REA4.

Součástí auditoria je odpočinková část s kuchyňkou a nechybí kompletní sociální vybavení, abyste nemuseli přerušovat celodenní kreativní flow.

Pokud máte zájem zažít co systém L-Acoustics L-ISA dokáže, neváhejte nás kontaktovat.

Související produkty

Technologie imerzívního hyperrealistického zvuku L-ISA poskytuje čistý, přirozený zvuk s přesně lokalizovatelnými zvukovými zdroji. Panoramatický vícerozměrný zvukový zážitek lze popsat jako „ponoření do hudby“.

ProSoundWeb Readers' Choice 2016

Kompaktní live monitor z koaxiální série X od L-ACOUSTICS s rozsahem 60 Hz až 20 kHZ.

ProSoundWeb Readers' Choice 2016

Nejnovější a současně nejmenší člen koaxiální série L-Acoustics 5XT je dvoupásmový pasívní systém, osazený 5“ středobasovým měničem a koaxiálně umístěným 1“ tlakovým driverem. Jmenovitá impedance soustavy je 16 Ohmů.

LA4X je “zelený” zesilovač, který se opírá o univerzální spínaný napájecí zdroj (SMPS), vhodný pro napájení síťovým napětím v rozsahu 90V až 265V.

DSP zesilovač navržený speciálně pro potřeby pevných instalací pro napájení kompaktních boxů značky L-Acoustics s architekturou 4×4 kanálů a možností můstkování dvou až všech čtyř kanálů pro napájení středně i velko formátových reproboxů v různých typech aplikací.

Nejnovější konzole z dílny DiGiCo navazuje na řadu Quantum v kompaktním a robustním provedení. Ovládací panel poskytuje stejně navržené funkce, které byly představeny 2020 s modelem Quantum338 a samozřejmě také využívá trojici výkonných FPGA sedmé generace pro zpracování zvuku pokračující v odkazu konzolí Quantum. Konzole spojuje vyzkoušené a důvěrně známé postupy práce s výkonným processingem, odvážnými inovacemi a poskytuje ultimátní sadu nástrojů.

DiGiCo AREA 4 je nová instalační a integrační audio platforma, umožňující distribuovat audio signál v nejvyšší kvalitě zároveň do více oddělených prostorů.

Srdcem systému je AREA 4 processing engine s širokými možnostmi konektivity kompletního portfolia rozhraní DiGiCo a výkonným AREA 4 ovládacím softwarem umožňující routing, procesing a ovládání mixu umožňující rozšířit signál do všech zákoutí vaší instalace.