DiGiCo AREA 4

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Brožura a datasheety (EN)30.87 MB

DiGiCo AREA 4 je nová instalační a integrační audio platforma, umožňující distribuovat audio signál v nejvyšší kvalitě zároveň do více oddělených prostorů.

AREA 4 Processing Engine

Srdcem systému je AREA 4 processing engine s širokými možnostmi konektivity kompletního portfolia rozhraní DiGiCo a výkonným AREA 4 ovládacím softwarem umožňující routing, procesing a ovládání mixu umožňující rozšířit signál do všech zákoutí vaší instalace.

AREA 4 vzdálené I/O a ovládání

Správu, mixování a routing jednotlivých individuálních prostorů, kde probíhají představení umožňuje nová řada prémiových hardwarových ovládacích panelů a externích I/O jednotek s možností inteligentního popisování a vizuální zpětnou vazbou, pracující ve spojení s AREA 4 processing enginem a ovládacím software.

Příklady použití

Na základě dlouholetých zkušeností v oblasti live audio a díky úzké spolupráci se samotnými zvukaři a techniky byl systém AREA 4 navržen přesně pro potřeby rozsáhlých pevných instalací v místech, kde se něco děje, jako jsou koncertní haly, divadla, kina, kostely a svatostánky, kluby, restaurace, ale i sdílená pódia na festivalech a mnoho dalších.

Multifunkční umělecká zařízení

Systém AREA 4 je perfektní pro víceprostorové multifunkční zařízení, kde je kladen velký důraz na kvalitní poslechový zážitek. Ovládání a míchání živých audio představení je možné nejen pro hlavní auditorium, ale také ostatní místa, jako foyer, salonky, případně backstage. To vše díky široké nabídce dedikovaných vstupně/výstupních i ovládacích panelů. Různé konfigurace systému je možné spravovat pomocí AREA 4 ovládacího software a v okamžiku přepínat různá nastavení a routing, bez nutnosti jakéhokoliv výpadku spojeného s přepojováním, což zaručuje běh programu přesně na čas.

Audio Matrix

AREA 4 může být nakonfigurován jako výkonná matrix jednotka pro správu několika live konzolí předpřipravených pro různá vystoupení na sdílených pódiích festivalů a velkých koncertních událostí. Analogové nebo digitální audio feedy mohou být nabírány napřímo z libovolné DiGiCo konzole nebo i z konzolí ostatních výrobců. PA routing může být potom přepínán a míchán bez stresu a komplikací spojených s přepojováním konzolí za běhu.

Kostely a svatostánky

DiGiCo je celosvětově důvěryhodným partnerem mnoha kostelů a svatostánků v oblasti mixážních konzolí. Libovolná místnost nebo prostor může pomocí 4REA4 mít plný přístup k hlavní bohoslužbě, zatímco stále zachovává plnou kontrolu nad lokalizovaným obsahem. Intuitivní ovládací panely a dedikovaná funkční tlačítka umožňují přepínání mezi jednotlivými typy bohoslužeb tak snadno, jako přepínání programů na televizi, což umožňuje ovládat systém i dobrovolníkům či pověřenému personálu.

Divadla

Mezi konzolemi pro divadelní použití je DiGiCo leader trhu. AREA 4 i nadále rozšiřuje instalační možnosti díky ultimátním možnostem osobního monitoringu pro hudebníky a univerzální GPIO automatizaci. Každý člen orchestru nebo ansámblu na pódiu může mít přímé a přesné ovládání odposlechu z live DiGiCo FOH feedu, přesně vyváženého pro jejich potřeby, včetně in-ear řešení. AREA 4 také poskytuje general purpose I/O konektivitu pro ovládání hardware třetích stran pro kompletní potřeby divadelní automatizace, včetně ovládání opon, osvětlení a systému hlášení, či poplachů.