Dezinfekční systémy

Gravity

Ayrton

Luxibel

Spolehlivá dezinfekce domácností, komerčích a průmyslových prostor. Zbavte se virů, bakterií a plísní!

Ať už jsme v práci, ve škole nebo máme volno, stále více času trávíme v uzavřených prostorách, jako jsou kanceláře, dílny, školská zařízení, obchody, sportovní haly a tělocvičny, úřady nebo prostředky hromadné dopravy. Vzduch, který v těchto prostředích dýcháme, však není ani zdaleka čistý. Ve skutečnosti je často recirkulován spolu se všemi bakteriemi, viry, pylem, kouřem a toxickými plyny, které jsou v něm rozptýlené.

UV-C purifikační lampy poskytují bezpečné, spolehlivé a udržitelné řešení. Jsou ideální pro dezinfekci vzduchu a povrchů v pevných i mobilních instalacích a silou UVC světla vytváří bezpečnější a zdravější prostředí v uzavřených prostorách.

Novinka

Purifikační jednotky francouzského výrobce profesionálních automatizovaných svítidel Ayrton využívají jako zdroj záření germicidní UV-C zářivky OSRAM PURITEC® HNS®. Všechny nabízené jednotky Ayrton jsou řešeny jako přímo vyzařující, během dezinfekce tedy musí být dezinfikovaný prostor zajištěn proti vstupu osob nebo zvířat. Purifikační jednotky pro komerční použití jsou osazeny UV-C zářivkami o celkovém výkonu od 4W do 36W. Jsou navrženy pro dezinfekci menších prostor s plochou od 4 m2 do 40 m2, jako jsou auta, toalety, šatny, myčky, koupelny, byty nebo kanceláře. Do této kategorie patří i UV-BOXy, sloužící pro dezinfekci předmětů, které často bereme do ruky – mobilní telefony, sluchátka, masky, kancelářské potřeby, kosmetické nástroje, dětské hračky apod.

Novinka

Purifikační jednotky francouzského výrobce profesionálních automatizovaných svítidel Ayrton využívají jako zdroj záření germicidní UV-C zářivky OSRAM PURITEC® HNS®. Všechny nabízené jednotky Ayrton jsou řešeny jako přímo vyzařující, během dezinfekce tedy musí být dezinfikovaný prostor zajištěn proti vstupu osob nebo zvířat.

Novinka

Jednoduchý přímý UV-C zářič s reflektorem pro dezinfekci vzduchu a povrchů.

Novinka

Dezinfekční jednotka s nepřímým zářením pro dezinfekci vzduchu.

Novinka

Dvojitý přímý UV-C zářič s reflektorem pro dezinfekci vzduchu a povrchů.

Novinka

Hybridní dezinfekční jednotka s přímým i nepřímým zářením pro dezinfekci vzduchu a povrchů.

Novinka

Poptávka po stojanech na dezinfekci je obrovská. Když máte to štěstí a najdete produkt, který je na skladu, rychle zjistíte, že se jeho cena pohybuje v závratných výšinách.

Stojany GRAVITY představují ideální a cenově dostupné řešení, jak dbát na dodržování hygienických pravidel. Dezinfekční stojan se skládá z 5 komponentů a jeho sestavení je velmi snadné a rychlé

Přihlásit se k odběru Dezinfekční systémy