Ayrton

Ayrton

Francouzská značka Ayrton se zabývá vývojem a výrobou chytrých LED svítidel určených pro zábavní i architektonické použití. Svítidla Ayrton vynikají inovativním přístupem, efektivní a výkonnou elektronikou a optikou i kvalitním zpracováním. Zaujmou neokoukanými nápady a unikátními kombinacemi funkcí. Důraz je kladen na precizní barevné podání a u pohyblivých svítidel vysokou rychlost pohybu i tichý provoz.

ALIENPIX™RS je abstraktní „multi-rotační“ svítidlo ve stylu 80. let. Pět individuálně ovládaných spot hlav s nekonečnou rotací na centrálním disku, s možností taktéž neomezené rotace a pohybu pan a tilt. Veškerý přesný, rychlý a tichý pohyb je ovládán silnými třífázovými krokovými motory.

ARCALINE™2 je statické lineární svítidlo, využívá jako světelný zdroj nové výkonné 4 barevné vícečipové LED. Díky svým sofistikovaným uhlazeným tvarům se ARCALINE™2 hodí pro libovolné statické aplikace.

COSMOPIX™R je naprosto nové svítidlo inspirované konceptem rotujících koulí z 80. let. Používá však samozřejmě nejnovější technologie.

DREAMPANEL™HD-BOX je srdcem systému zobrazovacích panelů Ayrton. Umožňuje ovládat celou rodinu produktů DREAMPANEL™.

DREAMPANEL™TWIN je hybridní svítidlo, spojující MAGICPANEL™ na straně jedné a DREAMPANEL™SHIFT na té druhé. S možností nekonečné rotace v obou osách pan i tilt, dokáže DREAMPANEL™TWIN zobrazovat video s vysokým rozlišením i prostorové 3D efekty pomocí matice 8×8 velmi jasných beamů.

DREAMPANEL™SHIFT je magickým spojením dvou technologií. Nekonečné rotace v osách pan i tilt převzaté z MAGICPANEL™ a nový patentovaný způsob ovládání LED displeje pomocí HDMI DREAMPANEL™HD-BOX.

DREAMSPOT™18K je první multifunkční, univerzální svítidlo vybavené zdrojem světla OSRAM™ Laser PHASER™ P6000. Monochromatický laserový zdroj světla kalibrovaný na 5 600K dosahuje světelného toku 18 000 lumenů.

ICECOLOR™250 je kompaktní svítidlo vybavené dvaceti 10 W RGBW LED, umožňující vytvořit nekonečnou paletu bohatých pastelových i sytých barev.

ICECOLOR™500 je svítidlo s opravdu výjimečnými poměry velikost/váha a výkon/spotřeba. Je osazeno dvěma moduly, každý s dvaceti 10 W RGBW LED zdroji. Každý z modulů může být nezávisle ovládán a pomocí širokého množství holografických filtrů může být upraven jejich vyzařovací úhel.

INTELLIPIX™R je semi-transparentní modulární beam projekční panel s dvaceti pěti nezávisle ovládatelnými 4,5° LED pixely v uspořádání 5×5. Dokáže tak promítat atraktivní volumetrickou barevnou grafiku do prostoru.

Panel INTELLIPIX™XT je evolucí INTELLIPIX™R, posouvající jeho kreativního ducha ještě dále. INTELLIPIX™XT je osazen devíti ultra silnými, individuálně ovládanými multičipovými LED zdroji, v kombinaci s novými proprietárními 126 mm optickými členy. Tato konfigurace posouvá limity ještě dále.

Unikátní intelignentní hlava nabízející 7 samostatně adresovatelných RGBW LED zdrojů s optikou zaměřenou do úzkého paprsku vytvářející vjem konzistentní světelné stěny.

MAGICBLADE™SX je pokročilejší varianta oceňovaného svítidla MAGICBLADE™R, jehož se v celosvětovém měřítku během posledních dvou let prodalo obrovské množství. Hlavním benefitem MAGICBLADE™SX je spičkový systém zoomu s poměrem 10:1 a rozsahem paprsku 4° – 40°.

MAGICBURST™ je první vysoce výkonný grafický LED stroboskop vybavený nekonečnou rotací v osách pan i tilt. Patentovaná čtvercová plocha o rozměrech 384×384 mm obsahuje 3 840 vysoce svítivých LED seskupených do 64 pixelů na matici 8×8.

Nový člen série produktů RADICAL™, MAGICDOT™R je první LED profesionální pohyblivou hlavou s jedním optickým kolimátorem.

MAGICDOT™SX je opticky vylepšená víceúčelová varianta MAGICDOT™R. Zachovává stejný formát, rozměry i vlastnosti, včetně ultra rychlého pohybu a neomezené rotace v osách pan i tilt.

MAGICDOT™XT je výkonnější verze revoluční MAGICDOT™XT. Je osazena novým vysoce účinným optickým systémem Ayrton s průměrem 125 mm, stejně jako ostatní svítidla produktové řady XT. S hmotností 550 gramů se jedná o největší kolimátor na trhu.

MAGICPANEL™FX je nové multifunkční univerzální svítidlo, vycházející z myšlenky MAGICPANEL™R. S revolučním novým optickým systémem zoomu bez viditelných pohyblivých součástí a stacionární přední čočkou, nabízí rozsah zoomu od 3,5° do 52°, což je úžasný poměr 15:1.

MAGICPANEL™R představuje evoluci světoznámého MAGICPANEL™602, který se těšil velkému mezinárodnímu úspěchu hned od svého představení.

Velmi rychlé, kompaktní inteligentní beam svítidlo s nekonečnou rotací v obou osách. Základem je sedm samostatně ovládatelných 15 W RGBW LED se 67 mm optikou a 4,5° paprskem.

MAGICRING™R9 je nejvýkonnější a nejextravagantnější svítidlo ze série RADICAL™. Se světelným tokem 26 000 lumenů a intenzitou přes 2 730 000 cd je předurčen k vytváření extrémních a unikátních speciálních efektů.

Velmi silný a ultra rychlý beam wash nové generace v kompaktním provedení. 37 skupinově adresovatelných 15 W RGBW LED pixelů se zoomovací optikou nabízí 8° úzký paprsek i 40° široký wash.

NANDOBEAM™S3 je výkonná a ultra rychlá pohyblivá hlava v kompaktním provedení. Jeho pokročilý, vysoce účinný proprietární optický systém, doplněný o špičkové 15 W RGBW LED zdroje poskytuje jak 8° úzký beam, tak i 40° široký wash.

Svítidlo NANDOBEAM™S9 je nejnovější a nejvýkonnější ze série produktů NANDOBEAM™. Je vybavené novou generací napájecího zdroje, nabízející přes 95% účinnost. To umožňuje této kompaktní hlavě svítit nepřetržitě na plný výkon bez časového omezení.

VERSAPIX™RS je spojení slov „versatile“ (všestranný) a pixel. Nabízí pět 40 W vícečipových RGBW LED zdrojů s vysoce účinnou 94 mm optikou, uspořádaných do vějíře poskytující obrovské možnosti 3D prostorových světelných efektů bez ohledu na intenzitu ambientních světelných podmínek.

WILDBEAM™R, je společně s MAGICRING™R1 nejmenším svítidlem v sérii RADICAL™. Vysoce kompaktní, lehké, super rychlé a výkonné. Osazené sedmi 15 W RGBW LED Osram Ostar, každé vybavené vysoce účinné 67 mm optikou zaostřenou na 4,5° paprsek.

WILDSUN™K25 je pohyblivé svítidlo nové generace, jež nemá na trhu obdoby. Ve spolupráci s filmaři a světelnými operátory video produkcí největších sportovních událostí AYRTON dotáhl tuto technologickou špičku v oboru k dokonalosti.

WILDSUN™S25 je plnobarevná varianta výkonného WILDSUN™K25. Díky 217 ultra výkonným RGBW jednočipovým LED zdrojům je WILDSUN™S25 nejvýkonnější wash pohyblivou hlavou na trhu.

Přihlásit se k odběru Ayrton