Antelope Audio

Antelope Audio

Antelope Audio má více než 20 let zkušeností s digitálním taktováním zvuku, konverzí a návrhem analogových obvodů. Jejich cílem je pomáhat lidem dosáhnout zvuku ve vysokém rozlišení jak v nahrávacím studiu, tak v domácím prostředí. Byli průkopníky zavádění generátorů atomových hodin do master hodin. Nyní implementují profesionální audio technologie do produktové řady USB D/A převodníků (DAC) zaměřených jak na audiofily, tak na profesionály. Jejich digitální audio zařízení je vhodné pro profesionální i audiofilskou komunitu a poskytuje zvuk ve vysokém rozlišení díky proprietárnímu 64 bitovému Acoustically Focused Clocking (AFC) a jitter managment algoritmu.

Top produkt

10MX je nejnovější a nejvyšší model master Word Clock z řady Isochrone. Obsahuje technologie ze dvou legendárních produktů Antelope. Atomová přesnost 10M a sofistikovaný jitter-management algoritmus Trinity jsou kombinovány ve futuristickém zařízení s výškou 1U, které poskytuje nejstabilnější a nejvíce hudební taktování na světě. 10MX je spojením osvědčených technologií a současného průmyslového designu, kde nejsou povoleny žádné kompromisy. Nejvyšší prioritou je jak kvalita sestavení, tak špičkový výkon. Nové rubidiové atomové hodiny jsou ztělesněním více než 20 let zkušeností ve světě digitálního zvuku, díky nimž je zřetelnost, hloubka, šířka a 3-rozměrnost charakteristická pro analogový zvuk.

Amári je špičkový 384kHz PCM / DSD256 AD/DA převodník. Jeho majestátní zvuk bude vyhovovat kreativním zvukařům, guru masteringu i nejoddanějším audiofilům. Krásně navržená stolní jednotka je vybavena úhledným dotykovým displejem. Amári nabízí 1 pár analogových výstupů (buď na XLR nebo TRS konektorech), 1 pár analogových vstupů (buď na Combo XLR nebo RCA) a 2 vysoce výkonné sluchátkové (HP) výstupy s dedikovaným ovládáním hlasitosti a nastavitelnou výstupní impedancí.

Axino Synergy Core je revoluční nahrávací systém, který kombinuje profesionální kondenzátorový mikrofon a audio rozhraní s pokročilými možnostmi zpracování. S tímto jedinečným zařízením mohou tvořivý umělci a producenti nahrávat s neuvěřitelnou přesností a real-time zpracovávat zvuk. Zahrnuje kolekci integrovaných efektů Synergy Core a emulací klasických mikrofonů, které pozvednou váš zvuk na novou úroveň. Díky uznávané konverzi AD/DA společnosti Antelope Audio a technologii taktování AFC™ je Axino Synergy Core zásadním producentem zvuku pro domácí studia, streamovací kanály i mobilní setupy.

Discrete 4 Pro SC nese dědictví řady Discrete a staví na ní s nejnovější generací AD/DA převodníků a vylepšenými softwarovými funkcemi. Díky bleskově rychlému Thunderbolt 3, USB 2.0, ultra-low latenčnímu výkonu a ještě lepším možnostem zpracování efektů je toto audio rozhraní vhodné pro desktop setup a nahrávací studia.

Discrete 8 Pro SC představuje nejnovější softwarové funkce Antelope Audio a umožňuje majitelům studií, kapelám a nahrávacím inženýrům nahrávat s legendární kvalitou zvuku. Díky bleskově rychlému Thunderbolt 3, USB 2.0, ultra-low latenčnímu výkonu a ještě lepším možnostem zpracování efektů je toto audio rozhraní vhodné pro desktop setup a nahrávací studia.

Získejte okamžitý přístup k 18 nadčasovým klasikám v jednom mikrofonu – velký dvoumembránový kondenzátorový mikrofon Edge Duo nabitý špičkovým Modeling enginem od Antelope Audio.

Edge Go je velkomembránový USB mikrofon studiové kvality, který tvořivým tvůrcům obsahu a producentům poskytuje bezprecedentní přístup k špičkové technologii modelingu mikrofonů Antelope. Jak by zněly vaše nahrávky, kdybyste měli skříň plnou klasických vintage mikrofonů? S Antelope Edge Go odemknete podrobné softwarové emulace světově nejznámějších mikrofonů a studiových efektových procesorů. Stačí připojit mikrofon Edge Go USB k Mac nebo PC, spustit přiložený software Edge Go a začít pracovat.

Modelingový mikrofon nové generace s působivými možnostmi nahrávání, který vám umožní kreativní použití zvuku více než tuctu emulací klasických mikrofonů. Edge Note je perfektní studiové řešení pro zachycení široké škály hudebních nástrojů. Díky své výjimečně vysoké úrovni akustického tlaku a dalším funkcím, jako je Pad attenuator a High-pass filtr, je Edge Note ideální volbou pro instrumentalisty, zvukové inženýry a studia, které hledají flexibilní, vysoce kvalitní a cenově dostupný nástroj pro nahrávání.

Dvouhlavý, čtyřkanálový modelovací mikrofon pro 360° nahrávání

Edge Solo je velký membránový kondenzátorový mikrofon s kardioidním snímacím vzorem, který poskytuje čisté a přirozené nahrávky s jakýmkoli rozhraním nebo předzesilovačem. Mikrofon je určen pro umělce/inženýra, který potřebuje jedno řešení pro mnoho situací a aplikací. Kromě vysoce výkonného hardwaru vyvinula společnost Antelope Audio vlastní modeling engine, který k vlastnímu čistému zvuku mikrofonu přidává pokročilé tvarování tónů. 18 různých emulací mikrofonu z něj činí vysoce adaptivní a efektivní nástroj pro nahrávání – vhodný pro domácí i profesionální studiové nahrávky zpěvu, akustických nástrojů, kytarových a basových boxů i bicích.

Galaxy 32 Synergy Core je vícekanálové audio rozhraní a špičkový AD/DA převodník pro profesionální nahrávací a studia a vysoko-profilové produkční zařízení. Rozhraní staví na oceňované řadě Orion 32 – přináší 32 kanálů analogových I/O, průmyslový standard HDX, digitální konektivitu Thunderbolt a Dante a zpracování Synergy Core do 1U šasi pro montáž do racku. Spolu s komplexním I/O nabízí Galaxy 32 Synergy Core konverzi s vysokým rozlišením a 64bitové AFC™ taktování.

Galaxy 64 Synergy Core je špičkový nahrávací systém, který propojí celé vaše studio do 2U rackového prostoru a zároveň poskytuje vysoce věrný zvuk a integrované zpracování „on-board“ pluginů pro vaše nejnáročnější projekty. S konektivitou Dante™, HDX a Thunderbolt™ nabízí první 64kanálový AD/DA převodník na světě nepřekonatelnou flexibilitu při přenášení zvuku ve vašem produkčním zařízení, na pódiu, vysílání nebo jiných aplikacích. Rozhraní je navrženo tak, aby bylo centrem celého vašeho nahrávacího prostředí, které eliminuje potřebu jakýchkoliv externích modulů a rozšiřujících karet, a tím centralizuje váš celý setup.

Dokonalé řešení pro mastering, nahrávací a projektová studia, filmové natáčení, postprodukci a živé ozvučení. Již více než deset let jsou legendární OCX Master Clock Antelope dominantní silou ve světě zvuku. Toto dědictví nyní pokračuje nejnovějšími hlavními hodinami od Antelope Audio – Isochrone OCX HD.

Bez problému se připojí k jakémukoli DAW na PC nebo MAC. Toto audio rozhraní podporuje low latency nahrávání a přehrávání až 64 současných 24/192 audio kanálů přes Thunderbolt™ a až 32 kanálů přes USB. Elegantní jednotka pro jeden stojan obsahuje 8 konektorů DB25 pro analogové I/O. Digitální připojení jsou 1× MADI, 2× ADAT a 1× S/PDIF.

Aktualizované Orion Studio je vybaveno perspektivní processing platformou Synergy Core a dvěma FPGA a šesti DSP čipy, harmonicky spolupracujími na provozu rozsáhlé knihovny efektových plug-inů. „On-board“ přes 50 špičkových FX, včetně modelů historických analogových zařízení a kolekce emulací kytarových zesilovačů a boxů.

Pure 2 je špičkový masteringový převodník poháněný legendárním taktováním Antelope Audio a nedotčenými analogovými obvody. Pure 2 je 24bitový, 192 kHz AD/DA 2kanálový převodník a master hodiny masteringové úrovně. Je vybaven světově proslulou technologií Acoustically Focused Clocking (AFC) společnosti Antelope Audio a také využívá nedotčené analogové obvody poháněné patentovaným vícestupňovým lineárním napájecím zdrojem pro nepřekonatelnou digitální čistotu a analogový realismus.

TEC oceněný Satori je digitálně řízený skutečný true analog monitoring a summing systém určený pro studia. Satori se vyznačuje nekompromisní kvalitou zvuku díky pokročilé konstrukci analogových obvodů.

V nestálém světě audio a video formátů jsou Trinity master hodinami, které vyčnívají z davu a mají takové funkce, o kterých se ostatním může jen zdát. Díky speciálním funkcím a ovládacím prvkům jsou Trinity nejlépe znějící a nejuniverzálnější master hodiny dostupné kdekoli. Trinity je také nedílnou součástí některých z největších živých koncertů a akcí současnosti.

Zen Go Synergy Core je malé přenosné desktopové rozhraní, které umožňuje tvůrčím umělcům, tvořit prakticky odkudkoli s pomocí technologií užívanými a oceňovanými světovými producenty. Kvalita zvuku a možnosti zpracování tohoto zařízení jsou ve své třídě jedinečné díky proslulé 64bitové technologii taktování AFC™ Antelope Audio a výkonné integrované platformě Synergy Core nabité efekty.

Zen Go Synergy Core je malé přenosné desktopové rozhraní, které umožňuje umělcům, kteří si sami nahrávají, tvořit prakticky odkudkoli s pomocí technologií užívanými a oceňovanými světovými producenty. Kvalita zvuku a možnosti zpracování tohoto zařízení jsou ve své třídě samy o sobě díky proslulé 64bitové technologii taktování AFC™ Antelope Audio a výkonné integrované platformě Synergy Core nabité efekty.

Zen Q Synergy Core je audio rozhraní speciálně navržené tak, aby přineslo profesionální studiový výkon na jakémkoli stolním počítači. Kompaktní design obsahuje přední AD/DA převodníkové čipy, diskrétní ultra-lineární mikrofonní předzesilovače a 64bitový taktovací systém AFC™ založený na legendárních master hodinách Antelope Audio. Díky svým rozsáhlým I/O schopnostem a rozsáhlé sbírce efektů Synergy Core přináší Zen Q širokou hranici možností.

Zen Q Synergy Core je audio rozhraní speciálně navržené tak, aby přineslo profesionální studiový výkon na jakýkoliv stolní počítač. Kompaktní design obsahuje přední AD/DA převodníkové čipy, diskrétní ultra-lineární mikrofonní předzesilovače a 64bitový taktovací systém AFC™ založený na legendárních master hodinách Antelope Audio. Díky svým rozsáhlým I/O schopnostem a rozsáhlé sbírce efektů Synergy Core přináší Zen Q širokou hranici možností.

Vytvářejte na svém počítači nahrávky již připravené pro album

Přihlásit se k odběru Antelope Audio