Antelope Audio Satori + R4S

Špičkový monitoring ovladač oceněný TEC Award

TEC oceněný Satori je digitálně řízený skutečný true analog monitoring a summing systém určený pro studia. Satori se vyznačuje nekompromisní kvalitou zvuku díky pokročilé konstrukci analogových obvodů.

Transparentnost na úrovni masteringu

Satori poskytuje monitorovací řešení, které zachovává zvukovou přesnost při routingu a přepínání mezi zdrojovým materiálem, zvláště když je D/A zpracováváno jasně a přirozeně znějící rodinou převodníků Antelope. Rozsáhlé zázemí společnosti Antelope Audio v oblasti navrhování nedotčených analogových obvodů, vysoce optimalizované rozložení desek plošných spojů a technologie napájení vedou k transparentnosti na úrovni masteringu za cenu projektového studia.

Inovativní architektura atenuátoru s maximální přesností

Zatímco relé atenuátory, které jsou mechanickými spínači, poskytují nejlepší kvalitu zvuku, trpí z poppingu nebo zipperingu při nastavování hlasitosti. Satori využívá inovativní, patentovanou technologii, která dramaticky snižuje tyto vady při zachování všech výhod a vynikajícího zvukového výkonu relé atenuátorů. Největší výhodou použití relé je, že dosahují stereo přesnosti 0,05 dB a stabilního vyvážení L/R i při nižších poslechových úrovních. Satori se také mohou pochlubit 0,5 dB přírůstky ovládání offsetu zdroje a výstupu. Tato nedotčená cesta signálu pasivního zeslabovače plně zachovává integritu zvukového signálu a zároveň odhaluje i ty nejjemnější nuance.

Analogový zvuk s flexibilním dálkovým ovládáním

Přepínání a úprava vstupů a výstupů, přiřazení sluchátkovém monitoringu pro umělce a dokonce i talkback, je nyní možné odkudkoli ze studia. Toho všeho je dosaženo díky elegantnímu přednímu panelu Satori, softwarovému ovládacímu panelu, ergonomickému dálkovému ovládání a nyní i mobilní aplikaci.

Flexibilní a přesné možnosti ovládání jsou umožněny novou generací technologie softwarových ovládacích panelů Antelope, která otevřela dveře zcela nové generaci analogových zařízení, jako je monitoring systém Satori a 32kanálový mikrofonní předzesilovač MP32. Pro Satori to znamená rychlé a citlivé přepínání zdroje a výstupu reproduktorů, přesné dálkové ovládání hlasitosti a také Mute, Mono, Dim, Mid/Side monitoring.

Satori je dodáván s dálkovým ovladačem napájeným bez dodatečného zdroje – R4S. Dálkový ovladač je speciálně navržen pro Satori a zcela kopíruje funkce předního panelu. Poskytuje inženýrům snadnost a ergonomii, ovládání Satori přímo z pozice mixu. R4S umožňuje bleskově rychlé ovládání všech zdrojů a monitorů, stejně jako talkback.

Funkce analog summingu

Kromě toho, že poskytuje vynikající monitoring schopnosti, Satori obsahuje plně analogový 8kanálový sumární mix. Analog summingu umožňuje inženýrům, kteří pracují zcela „in-the-box“, mixovat signály v analogové doméně pro přirozenější mixing nástrojů. Summing mix uvnitř Satori zachovává průraznost, prostor a vynikající dynamiku a zároveň nabízí analogový zvuk, který obvykle najdete pouze u legendárních analogových konzolí.

Sluchátkové zesilovače a talkback

Satori překonává většinu monitoring ovladačů, které nabízejí jeden nebo dva výstupy pro sluchátka, a nabízí čtyři nezávislé sluchátkové zesilovače připravené poskytnout několika členům kapely jejich vlastní, jedinečný vstupní zdroj s nezávislým ovládáním hlasitosti. Ovladače sluchátek Satori jsou na úrovni audiofilů a jsou stejné jako ty, které se používají v prémiové řadě špičkových domácích audio převodníků Antelope, které jsou schopny řídit jak sluchátka s nízkou, tak vysokou impedancí.

Jedinečné softwarové řešení talkback umožňuje okamžitou komunikaci s účinkujícími. Satori poskytuje velkou flexibilitu tím, že nabízí několik druhů zdrojů talkback mikrofonu – prostřednictvím vestavěného mikrofonu na předním panelu nebo R4S (připojení 1/4” TRS) nebo na zadním panelu nebo na vestavěném mikrofonu v inženýrově notebooku a mikrofonu na vašem telefonu, když používáte aplikaci Satori.

Velké množství I/O

Satori poskytuje velkorysé množství možností konektivity. Žádný jiný 1U monitoring systém nemá 8 stereo vstupů a 4 stereo výstupy a nabízí tak komplexní výběr připojení: XLR, 1/4” TRS a D-Sub 25. Satori se také může pochlubit výstupem pro subwoofer a čtyřmi nezávislými výstupy pro sluchátka 1/4”.

Vlastnosti:

  • Nedotčený analogový zvuk s digitálním ovládáním
  • Mobilní aplikace pro ovládání vašeho monitorovacího systému
  • 4 sluchátkové zesilovače na úrovni audiofilů a zpětný hovor
  • Přesné stupňovité ovládání hlasitosti relé
  • Funkce analogového summingu
  • Velkorysé množství možností konektiuvity
  • Flexibilní dálkové ovládání (R4S je součástí balení)
  • Uživatelsky přívětivá desktop aplikace pro Windows a OS X
Základní konfigurace
Nahrávání se Satori
TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
Analogové vstupy
4 x vstupy stereo párové linky. Ch1 na XLR a Ch2–4 na TRS
4 x stereo linkové vstupy na D-Sub 25
1 x mikrofonní předzesilovač Talkback na TRS
Analogové výstupy
4 x stereo linkové výstupy na D-Sub 25
4 x stereo párové monitorovací výstupy, Mon1 na XLR a Mon2–4 na TRS
1 x Line Level Stereo Sum Output na TRS
1 x LFE výstup na TRS
4 x sluchátkový výstup (dva vzadu a dva vpředu) na TRS
USB I/O
USB 2.0 Hi-Speed, typ B (Pro použití se softwarovým ovládacím panelem)
Dynamický rozsah
132 dB
THD + N
127 dB
Provozní teplota
0–50 °C
Hmotnost
~2 kg / 4,4 lb cca.
Rozměry
Délka: 483 mm
Výška: 44 mm (1U)
Šířka: 220 mm
Zdroj napájení
AC Univerzální vstup ~95–245 V
Spotřeba energie
25 Wattů Max.
Systémové požadavky
  Windows Mac
OS: Windows 7/8/8.1/10 10.9/10.10/10.11/10.12 (doporučeno Sierra)
Disk: Minimálně 512 MB dostupného místa na disku
USB: 1× USB 2.0 port 1× port USB 2.0/3.0
CPU: ekvivalentní Intel nebo AMD s pracovní frekvencí alespoň 2 GHz Intel Core 2 Duo (minimum) Intel Core i3™ nebo vyšší (doporučeno)
Paměť (RAM): minimálně 4 GB (doporučeno 8 GB nebo více)