Antelope Audio Discrete 4 Pro Synergy Core

Zvukové rozhraní 14×10 Thunderbolt 3 a USB 2.0 s integrovanými real-time efekty

Discrete 4 Pro SC nese dědictví řady Discrete a staví na ní s nejnovější generací AD/DA převodníků a vylepšenými softwarovými funkcemi. Díky bleskově rychlému Thunderbolt 3, USB 2.0, ultra-low latenčnímu výkonu a ještě lepším možnostem zpracování efektů je toto audio rozhraní vhodné pro domácí použití i nahrávací studia.

 • Vysoce věrná konverze pro detailní zvuk při nahrávání a streamování zvuku a 64bitová AFC™ technologie taktování poskytující prostorný stereo obraz s výraznou separací.
 • Čtyři diskrétní 6-tranzistorové předzesilovače konzolové úrovně na kombo konektorech XLR pro profesionální nahrávky. Kombinované jacky fungují jako MIC/LINK vstupy a dva z nich jsou HI-Z kompatibilní.
 • Čtyři DC-coupled analog line výstupy (TRS), stereo monitor výstup (TRS), čtyři nezávislé výstupy pro sluchátka (TRS), ADAT & S/PDIF I/O. Všechny I/O mohou být použity současně.
 • 37 ultra low latency modelingových plug-in Synergy Core „on board“ s možností doplnění dalších šedesáti rozšíření
 • K dispozici jsou dvě možnosti routingu – standardní routing, který vám umožňuje vybrat zdroje zvuku na kanál prostřednictvím „drop-down“ nabídky a virtuální patch-bay umožňující pokročilý routing I/O pomocí „drag&drop“.

Profesionální kvalita zvuku

Kvalitní A-D/D-A převodníky a taktování jsou základem každé profesionálně znějící nahrávky. Discrete 4 Pro byl vylepšen o převodníky nejnovější generace, které dosahují až 130 dB headroomu. Poskytuje novou úroveň detailů ve vašich nahrávkách a výjimečný stereo image při přehrávání zvuku díky patentovanému 64bitovému taktování AFC™.

Pokročilé funkce pro kreativní relace

Virtual routing patch-bay na Discrete 4 Pro zefektivňuje proces routingu a umožňuje směrovat jakýkoli zdroj signálu na jakýkoli výstup. Kromě intuitivního routingu softwarový ovládací panel umožňuje vytvářet presety, rychle konfigurovat mixy pomocí 4 plně nezávislých 32kanálových virtuálních mixů a mnohem více. Díky vylepšenému zpracování můžete nyní přidat efekty na jakýkoli vstupní zdroj. Vytvořte různé verze stejné nahrávky s jedinečnými efektovými řetězci, exportujte je všechny současně a dokonce je pošlete všem účinkujícím prostřednictvím čtyř nezávislých výstupů pro sluchátka.

Možnosti připojení rackového rozhraní

K dispozici jsou čtyři MIC/LINK vstupy, dva nástrojové vstupy, čtyři DC-coupled LINE výstupy, dvojice monitor výstupů, čtyři sluchátkové výstupy, ADAT a S/PDIF I/O. Pro připojení vašeho počítače máte k dispozici porty USB 2.0 a Thunderbolt 3. Všechny I/O jsou kdykoli k dispozici a lze je používat současně.

Dejte vaším nahrávkám šťávu

Discrete 4 Pro přichází s 37 nejlepšími modelingovými plug-iny, které vám pomohou vytvářet ohromující zvukově bohaté produkce. Kromě exkluzivních kompresorů, ekvalizérů a předzesilovačů s rozhraním získáte také i 22 simulací kytarových zesilovačů a boxů, kytarovou ladičku a charakteristický reverb, který je připraven pro váš monitoring a mixing v reálném čase. Processing Synergy Core vám umožní poskládat mnoho efektů dle libosti pro váš monitoring bez obav z latence a přetížení procesoru. Integrovaný procesorový výkon Synergy Core umožňuje nahrát efekty až na 16 kanálových stripů – to je 4krát více než původní Discrete 4 SC.

Svou sbírku efektů můžete kdykoli rozšířit zakoupením dalších plug-inů, zastupujícími skutečné studiové rarity, které nikdy předtím nevznikly v digitální podobě. Samozřejmě i efektů třetích stran, jako je Auto-Tune Synergy Antares.

Vlastnosti

Konverze a clocking

 • Prémiové AD/DA převodníky s headroomem až 127dB
 • Recording, mixing a playback s až 24-bit/192kHz
 • Proprietární 64-bit Acoustically Focused Clocking (AFC™) technology & Jitter Management algoritmus dodávající rozšířenou hloubku, separaci, a detail hudebním výkonům.

Konektivita

 • 4 × diskrétní 6-tranzistorové předzesilovače se ziskem 65 dB pro dokonalé nahrávky. Všechny fungují jako MIC/LINK a dva jsou také HI-Z vstupy, na kombinovaných XLR konektorech a dodávají 48V phantom power.
 • Čtyři analogové výstupní kanály se stejnosměrnou vazbou na TRS konektorech.
 • Thunderbolt™ 3 a port USB 2.0 s vlastními ovladači pro macOS a Windows.
 • Digitálně rozšiřitelné přes ADAT s až 8 I/O kanály.
 • Digitálně rozšiřitelné přes S/PDIF s až 2 I/O kanály.
 • Dva word clock výstupy, které vám umožňují distribuovat vysoce stabilní hodinový signál rozhraní.
 • Čtyři nezávislé stereo sluchátkové výstupy.
 • Vyhrazený stereo monitor výstup přes TRS.

Funkce zlepšující workflow

 • Hardwareový direct monitoring se Synergy Core efekty, procesovanými s neskutečnou real-time latencí.
 • Rozšířené možnosti routingu – vyberte zdroje zvuku pro každý kanál pomocí „drop-down“ nabídky nebo pomocí virtuální virtual patch-bay.
 • Customizovatelné presety obsahující signal routing, nastavení úrovní, mixů i efektů.
 • Čtyři nezávislé mixery s nastavitelnými úrovněmi, panning, stereo link a real-time efekty. Stereo mixy mohou být poslány na jakýkoli výstup nebo smyčkou zpět do počítače pro streamování nebo nahrávání.
 • Přední panel s vyhrazeným ovladačem hlasitosti a tlačítky pro praktické ovládání vstupů, výstupů a dalších nastavení.
 • Možnost pracovat bez připojení k počítači.
 • Bezdrátové ovládání softwarových funkcí ze samostatného počítače připojeného ke stejné síti.

Real-Time Effects Processing

 • Kolekce 37 Synergy Core efektů modelovaných z klasických a ojedinělých komponent světově úspěšných etalonů studiového světa
 • Synergy Core proprietární platforma vybavená DSP & FPGA čipy pro real-time processing efektů s neskutečně nízkou latencí.
 • Modeling Engine umožňující spárování s mikrofony řady Edge pro použití emulací vintage mikrofonů v reálném čase.

  Pozn.: kabel Thunderbolt není součást balení

Technické specifikace
  ANALOG DIGITAL
Vstupy 2 x Mic / Line Inputs ; 2 x Mic / Line / Hi-Z Inputs 1 x ADAT (up to 8CH) ; 1 x S/PDIF
Výstupy 1 x Monitor Out on TRS 1/4 Jacks, +20 dBu max ; 4 x Line Outs on TRS, +20 dBu max ; 4 x Stereo Headphone Outputs 1 x ADAT (up to 8CH) ; 1 x S/PDIF
Mic Preamp
EIN: –128 dBu (A-weighted)
Dynamic Range: –122 dB (A-weighted)
THD: –116 dB
Max input level: +18 dBu
Max Gain: 65 dB
  D/A Monitor Converter D/A Line Out Converters (DC Coupled)  A/D Converter
Dynamic Range: 130 dB 121 dB 122 dB
THD + N: –115 dB –100 dB –116 dB
Monitor
Max output level +20 dBu
Computer I/O
1 × Thunderbolt 3 ; USB 2.0 Type B connector
Napájení
přes port Thunderbolt 3
CLOCKING
Clocking System 4th Generation Acoustically Focused Clocking (AFC™)
64-bit DDS
Word Clock Outputs 2 x Outputs @ 75 Ohms 3Vpp on BNC 32 – 192kHz
Sample Rates (kHz)
44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192
OSTATNÍ
Provozní teplota 0–50°C
Spotřeba energie 15 Wattů
Rozměry: 261 х 44 х 208 mm (délka x výška x hloubka)
Hmotnost: 1,7 kg