Audio rozhraní a převodníky

DiGiCo

Yamaha Commercial Audio

DiGiGrid

Rozšiřující karty do slotů DMI umožňují přímé napojení zařízení DiGiCo na příslušné audio rozhraní. Kapacita DMI slotu je až 64 kanálů in a 64 kanálů out při vzorkovací frekvenci 96 kHz.

Top produkt

Analogová mikrofonní 32-bitová vstupní karta určená pro použití se stageboxem SD-Rack je vybavená nově vyvinutými mikrofonními předzesilovači navrženými přímo Johnem Stadiusem, duchovním otcem FPGA enginu, a přináší naprosto transparentní a krystalicky čistý převod vstupního signálu.

Poslední generace DiGiCo I/O racků pro digitální konzole SD7. Kromě zásadní změny v rozvržení přináší nový SD-Rack až 192 kHz I/O převodníky s vysokým rozlišením a různé digitální formáty, zahrnující MADI, AES, ADAT a Aviom.

DiGiCo SD-Mini Rack je nový 19“ digitální I / O rack s výškou 4U a vysokou vzorkovací frekvencí. Spolu s SD, SD-Nano a D Racky poskytuje naprosto flexibilní řešení vzdálených I / O racků pro jakoukoliv situaci.

DiGiCo SD-Nano Rack je nový 19“ digitální I / O rack s výškou 2U a vysokou vzorkovací frekvencí. Spolu s SD, SD-Mini a D Racky poskytuje naprosto flexibilní řešení vzdálených I / O racků pro jakoukoliv situaci.

D2-Rack je kompaktní 19“ stagebox o velikosti 9U s pevným počtem 48 vstupů a 16 výstupů. Počet výstupů může být dále rozšířen na 32 pomocí dvojice volných 8 kanálových slotů.

D-Rack je digitální stage rack s 32 mikrofonními vstupy, 8 linkovými výstupy a volnou pozicí pro modul s dalšími 8 výstupy, které mohou být buď analogové nebo digitální AES/EBU. Celková kapacita D-Racku je pak 32 vstupů a 16 výstupů.

Velikost U3 umožňuje mít 16 vstupů a 8 výstupů

Velikost U5 umožňuje mít 32 vstupů, 16 výstupů a 4 AES/EBU výstupů

Audio rozhraní, které dokáže mezi sebou konvertovat Dante a Mini-YGDAI až na 64 vstupech a 64 výstupech

Stagebox vybavený 16 mikrofonními / linkovými vstupy a 8 linkovými výstupy. Stageboxy Tio obsahují stejné softwarově vyvolávatelné D-PRE™ mikrofonní předzesilovače, jako konzole série TF. Poskytují výjimečně přirozený a muzikální zvuk.

DiGiGrid IOC je jako stvořený pro ovládací místnosti a režie. Jedná se o vstupně výstupní zařízení, poskytující 2 mikrofonní/linkové vstupy s předzesilovači broadcast úrovně, 8 linkových vstupů/výstupů, 16 AES vstupů/výstupů, ADAT vstup/výstup a dvojici výkonných sluchátkových výstupů. Připojení do sítě SoundGrid je realizováno pomocí jediného ethernetového kabelu. IOC otevírá svět real-time nahrávání, mixování a monitorování se super nízkou latencí pouhých 0.8 milisekund. Pomocí IOC a SoundGrid DSP serveru můžete zpracovávat stovky SoundGrid kompatibilních pluginů od Waves a dalších výrobců, vše plně integrované do vašeho DAW.

Ideální zařízení pro nahrávací místnost ve studiu. Velký počet I/O rozhraní zahrnuje 12 vstupů pracujících s mikrofonní a linkovou úrovní s mikrofonními předzesilovači broadcast / studiové kvality a 6 linkových výstupů. Čtyři samostatně nastavitelné sluchátkové výstupy umožňují individuální mix pro každého muzikanta. IOX umožňuje monitoring ať už přímo v nahrávací místnosti studia, nebo v režii.

Přihlásit se k odběru Audio rozhraní a převodníky