Second Hand

ChamSys

Tyhle věci rozhodně nepatří do starého železa! Abychom ale mohli doplnit naše sklady, musí něco pryč. Pokud tedy hledáte výbavu za skvělou cenu, jste na správném místě.
Podívejte se, co všechno máme aktuálně k dispozici a v případě zájmu nás kontaktujte.

Second hand
Second hand

Kompakntí aktivní subwoofer ideální pro sidefill a monitoring nebo pevné instalace. Přímo vyzařující 1× 15" bass reflex konstrukce. Integrovaný zesilovač 1000W (8Ω).

Ex demo s plnou zárukou

Second hand

Nové, výprodej skladových zásob!

Second hand

Nové, výprodej skladových zásob!

Second hand

Nové, nerealizovaná instalace! K dispozici 7 ks.<>

Second hand

Bezdrátový systém série 2000 s vysílačem na opasek UniPak™. 606–631 MHz

Nové, výprodej skladových zásob!

Second hand

Bezdrátový UHF ruční vysílač série Artist Elite s kardioidním, širokomembránovým kondenzátorovým mikrofonem. Využívá stejný systém jako AE5400. Dodává se včetně držáku na stojan AT8456a.

Všechny vysílače nabízejí robustní a ergonomické kovové tělo, programovatelné funkce, ovládání jemným dotykem a přepínatelný RF výkon 10 mW / 35 mW. Podsvícený LCD displej na vysílači. V případě potřeby uchovávají všechny komponenty až 5 přednastavených konfigurací s vlastními jmény.

Second hand

Perfektní volba pro konferenční aplikace. ATW-T1006 je párovatelný s bezdrátovými přijímači System10 a System10 PRO. Mikrofon oceníte pro jeho čistou a přirozenou kvalitu zvuku ve spolehlivém pásmu 2.4GHz. Kondenzátorový kardioidní boundary mikrofon je vybaven tlačítkem talk/mute

Second hand

Perfekní volba pro množství různých aplikací, jako např. konference, pevné instalace apod. Stolní stanice je konstruována pro kondenzátorové mikrofony na husím krku s 3-pinovým XLRM vstupním konektorem, je vybavena tlačítkem talk/mute. ATW-T1007 je párovatelná s přijímači System10 a System10 PRO.

Second hand

Kardioidní mikrofon se sponou, windscreenem a kabelem o délce 1,4 m zakončený 4-pinovým pojistným konektorem pro použití s bezdrátovými systémy Audio-Technica UniPak.

Second hand

Přijímací modul pro digitální bezdrátové systémy System10 PRO. Jednokanálový digitální bezdrátový přijímač navržený pro použití ATW-RC13 (k dispozici samostatně) a kompatibilní se všemi vysílači System 10.

Second hand

Velmi silný a ultra rychlý beam wash nové generace v kompaktním provedení. 37 skupinově adresovatelných 15 W RGBW LED pixelů se zoomovací optikou nabízí 8° úzký paprsek i 40° široký wash.

Second hand

SoundGrid rozhraní pro hudebníky, poskytující přesně to, co většina muzikantů potřebuje a nic víc. Stylová jednotka se dvěma vstupy a stereo sluchátkovým výstupem. Super jednoduché plug-and-play použití umožňuje monitoring i nahrávání v rámci SoundGrid sítě současně s minimální latencí. Perfektní pro domácí použití, ve studiu nebo v libovolném hudebním prostředí, kde záleží na perfektním výsledku.

Second hand

Rozhodně se nenechte oklamat vzhledem. Právě tady platí, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo!
Sluchátkový zesilovač DiGiGrid Q skvěle doplňuje řadu high-end audio rozhraní. Tato chytrá, malá krabička byla navržena k napájení sluchátek při opravdu vysokých úrovních hlasitosti, je plně kontrolovatelná a hodí se pro libovolnou audio aplikaci: od domácích nahrávacích projektů přes kreativní zkoušky po hlavní studiové akce a audiofilský poslech – v podstatě kdekoliv je vyžadován precizní poslech.

Second hand

Zjednodušte si instalaci světelné aparatury!
Alu Bar je kompletně zapojený a osazený a nainstalujete jej pomocí TV pinu nebo háků.

Second hand

Profile spot s framing systémem a výkonným bílým zdrojem LED.
400W výkonný bílý LED modul, 20 000 lm, vyrovnané světelné pole, rychlý zoom 8° – 45° a mnoho dalšího.

Second hand

MAC 350 Entour je špičkové LED svítidlo a je skvělou alternativou k tradičním profilovým svítidlům na bázi HID.
Svítidlo se vyznačuje vysoce účinným LED bílým zdrojem, vyměnitelnými dichroickými barvami, nepřetržitým otáčením, vylepšeným barevným spektrem a kvalitou světla.

Second hand

Generický stroboskop PowerFlash 2 – 3 kW s výkonným efektem blinder. Má dva provozní režimy – 3 a 4 kanálový. V těchto režimech můžete ovládat intenzitu záblesku, dobu trvání a rychlost, zatímco čtyřkanálový režim přináší kontrolu nad vestavěnými efekty.

Second hand

Každá část VL4000 Spot byla navrhována s ohledem na maximální výkon. Zdrojem světla je moderní 1200W výbojka Philips MSR Gold FastFit s uživatelsky volitelným výkonem. Ve standardním režimu se nová „čtyřtisícovka“ pyšní výstupním světelným tokem 33000 lumenů, v ultratichém studiovém režimu je to stále vynikajících 25000 lumenů.

Second hand

VARI*LITE VL770 Spot je ekonomický a kompaktní, stále však vybavený výkonnými a užitečnými funkcemi. Tato nejnovější série světlometů Philips Vari-Lite poskytuje light designérům velmi kreativní, přitom cenově efektivní nástroj pro libovolně velkou akci nebo produkci.

Second hand

Inovativní a velký rozsah motorizovaného zoomu 8–40° poskytuje vašemu světelnému designu obrovskou míru flexibility!

Ideální pro zvýraznění umělců, objektů nebo stavebních prvků s úzkým paprskem světla nebo zaplavení široké oblasti silným barevným washem.

Second hand

Wash Svítidlo Vari-Lite VLX3 představuje pro light designery jeden z nejvšestranějších LED nástrojů a splňuje i ty nejnáročnější požadavky pro tvorbu skvělé světelné show!
Svítidlo je vhodné pro jakýkoliv typ akce různých velikostí, pro koncertní turné nebo televizní studia.

Second hand

RX1602 je univerzální 16kanálový linkový mixážní pult, využitelný pro monitoring vícekanálových záznamových projektů, premix více kláves, samplerů nebo menších živých těles. Jednoduché rozhraní a intuitivní ovládání z něj činí neocenitelný doplněk pro každého nadšence nahrávání, nebo skvělou výbavu pro živě vystupující umělce.

Second hand

10 – kanálový stereo mixážní pult s DSC procesorem a vestavěným zesilovačem. Výprodej skladových zásob, 3ks k dispozici, cena 10 950,– bez DPH za kus.

Second hand

2–pásmový vysoce kvalitní reprobox osazený 1× 5" + Dome HF. Systém vhodný do restaurací, hotelů, kaváren, sport barů nebo wellness center. Verze s 100V Line audio transformátorem. Cena bez DPH 1 764,– / ks

Second hand

Cena: 7500,– bez DPH

Profesionální DJ mixážní konzole obsahuje tři stereo – Master výstupy (XLR Master1 a Master2 symetrické). Pro každý kanál je k dispozici 3 – pásmový ekvalizér.

Second hand

Multizónový stereo matrix mixér nabízející jednoduché řešení distribuce do 5 individuálních zón. Nové! Výprodej skladových zásob! Cena bez DPH: 12 540,– Kč.

Second hand

Cena: 12 000 Kč bez DPH

Plně konfigurovatelný digitální signálový procesor osazený 8 kanály analog in a 8 kanály analog out. Ovládání pomocí HiQnet London Architect aplikace.

Second hand

4 mounting cradle for LA-RAK (incl. rack stabilizer)

Second hand

K2 rigging bar and pullback (Inc. LA-SLING2T)

Second hand

Pullback plate for KARA (II)

Second hand

Pullback accessory for KIVA II/KIVA

Second hand

Nové, výprodej skladových zásob!

Cena: 2 500,–Kč bez DPH

Rigging příslušenství pro ARCS II

Second hand

128-kanálová karta MADI pro přenosné počítače se slotem ExpressCard. 64-kanálový vstup / 64-kanálový výstup MADI.

Second hand

MagicQ Stadium Wing je poslední novinka série ChamSys Stadium, navržená pro zvýšení úrovně ovládání světelných show. MagicQ Stadium Wing má 30 Playbacků a 4 otočné enkodéry. Všech 30 Playbacků je nezávisle stránkovatelných jako 15 Fader Playbacků a 15 Execute Playbacků. Všechny Playbacky jsou elektronicky popisovatelné na obrazovce wingu.

Přihlásit se k odběru Second Hand