Audio rozhraní

Antelope Audio

Discrete 4 Pro SC nese dědictví řady Discrete a staví na ní s nejnovější generací AD/DA převodníků a vylepšenými softwarovými funkcemi. Díky bleskově rychlému Thunderbolt 3, USB 2.0, ultra-low latenčnímu výkonu a ještě lepším možnostem zpracování efektů je toto audio rozhraní vhodné pro desktop setup a nahrávací studia.

Discrete 8 Pro SC představuje nejnovější softwarové funkce Antelope Audio a umožňuje majitelům studií, kapelám a nahrávacím inženýrům nahrávat s legendární kvalitou zvuku. Díky bleskově rychlému Thunderbolt 3, USB 2.0, ultra-low latenčnímu výkonu a ještě lepším možnostem zpracování efektů je toto audio rozhraní vhodné pro desktop setup a nahrávací studia.

Galaxy 32 Synergy Core je vícekanálové audio rozhraní a špičkový AD/DA převodník pro profesionální nahrávací a studia a vysoko-profilové produkční zařízení. Rozhraní staví na oceňované řadě Orion 32 – přináší 32 kanálů analogových I/O, průmyslový standard HDX, digitální konektivitu Thunderbolt a Dante a zpracování Synergy Core do 1U šasi pro montáž do racku. Spolu s komplexním I/O nabízí Galaxy 32 Synergy Core konverzi s vysokým rozlišením a 64bitové AFC™ taktování.

Galaxy 64 Synergy Core je špičkový nahrávací systém, který propojí celé vaše studio do 2U rackového prostoru a zároveň poskytuje vysoce věrný zvuk a integrované zpracování „on-board“ pluginů pro vaše nejnáročnější projekty. S konektivitou Dante™, HDX a Thunderbolt™ nabízí první 64kanálový AD/DA převodník na světě nepřekonatelnou flexibilitu při přenášení zvuku ve vašem produkčním zařízení, na pódiu, vysílání nebo jiných aplikacích. Rozhraní je navrženo tak, aby bylo centrem celého vašeho nahrávacího prostředí, které eliminuje potřebu jakýchkoliv externích modulů a rozšiřujících karet, a tím centralizuje váš celý setup.

Bez problému se připojí k jakémukoli DAW na PC nebo MAC. Toto audio rozhraní podporuje low latency nahrávání a přehrávání až 64 současných 24/192 audio kanálů přes Thunderbolt™ a až 32 kanálů přes USB. Elegantní jednotka pro jeden stojan obsahuje 8 konektorů DB25 pro analogové I/O. Digitální připojení jsou 1× MADI, 2× ADAT a 1× S/PDIF.

Aktualizované Orion Studio je vybaveno perspektivní processing platformou Synergy Core a dvěma FPGA a šesti DSP čipy, harmonicky spolupracujími na provozu rozsáhlé knihovny efektových plug-inů. „On-board“ přes 50 špičkových FX, včetně modelů historických analogových zařízení a kolekce emulací kytarových zesilovačů a boxů.

Zen Go Synergy Core je malé přenosné desktopové rozhraní, které umožňuje tvůrčím umělcům, tvořit prakticky odkudkoli s pomocí technologií užívanými a oceňovanými světovými producenty. Kvalita zvuku a možnosti zpracování tohoto zařízení jsou ve své třídě jedinečné díky proslulé 64bitové technologii taktování AFC™ Antelope Audio a výkonné integrované platformě Synergy Core nabité efekty.

Zen Go Synergy Core je malé přenosné desktopové rozhraní, které umožňuje umělcům, kteří si sami nahrávají, tvořit prakticky odkudkoli s pomocí technologií užívanými a oceňovanými světovými producenty. Kvalita zvuku a možnosti zpracování tohoto zařízení jsou ve své třídě samy o sobě díky proslulé 64bitové technologii taktování AFC™ Antelope Audio a výkonné integrované platformě Synergy Core nabité efekty.

Zen Q Synergy Core je audio rozhraní speciálně navržené tak, aby přineslo profesionální studiový výkon na jakémkoli stolním počítači. Kompaktní design obsahuje přední AD/DA převodníkové čipy, diskrétní ultra-lineární mikrofonní předzesilovače a 64bitový taktovací systém AFC™ založený na legendárních master hodinách Antelope Audio. Díky svým rozsáhlým I/O schopnostem a rozsáhlé sbírce efektů Synergy Core přináší Zen Q širokou hranici možností.

Zen Q Synergy Core je audio rozhraní speciálně navržené tak, aby přineslo profesionální studiový výkon na jakýkoliv stolní počítač. Kompaktní design obsahuje přední AD/DA převodníkové čipy, diskrétní ultra-lineární mikrofonní předzesilovače a 64bitový taktovací systém AFC™ založený na legendárních master hodinách Antelope Audio. Díky svým rozsáhlým I/O schopnostem a rozsáhlé sbírce efektů Synergy Core přináší Zen Q širokou hranici možností.

Vytvářejte na svém počítači nahrávky již připravené pro album

Přihlásit se k odběru Audio rozhraní