Master hodiny

Antelope Audio

Top produkt

10MX je nejnovější a nejvyšší model master Word Clock z řady Isochrone. Obsahuje technologie ze dvou legendárních produktů Antelope. Atomová přesnost 10M a sofistikovaný jitter-management algoritmus Trinity jsou kombinovány ve futuristickém zařízení s výškou 1U, které poskytuje nejstabilnější a nejvíce hudební taktování na světě. 10MX je spojením osvědčených technologií a současného průmyslového designu, kde nejsou povoleny žádné kompromisy. Nejvyšší prioritou je jak kvalita sestavení, tak špičkový výkon. Nové rubidiové atomové hodiny jsou ztělesněním více než 20 let zkušeností ve světě digitálního zvuku, díky nimž je zřetelnost, hloubka, šířka a 3-rozměrnost charakteristická pro analogový zvuk.

Dokonalé řešení pro mastering, nahrávací a projektová studia, filmové natáčení, postprodukci a živé ozvučení. Již více než deset let jsou legendární OCX Master Clock Antelope dominantní silou ve světě zvuku. Toto dědictví nyní pokračuje nejnovějšími hlavními hodinami od Antelope Audio – Isochrone OCX HD.

V nestálém světě audio a video formátů jsou Trinity master hodinami, které vyčnívají z davu a mají takové funkce, o kterých se ostatním může jen zdát. Díky speciálním funkcím a ovládacím prvkům jsou Trinity nejlépe znějící a nejuniverzálnější master hodiny dostupné kdekoli. Trinity je také nedílnou součástí některých z největších živých koncertů a akcí současnosti.

Přihlásit se k odběru Master hodiny