Modelingové mikrofony

Antelope Audio

Získejte okamžitý přístup k 18 nadčasovým klasikám v jednom mikrofonu – velký dvoumembránový kondenzátorový mikrofon Edge Duo nabitý špičkovým Modeling enginem od Antelope Audio.

Modelingový mikrofon nové generace s působivými možnostmi nahrávání, který vám umožní kreativní použití zvuku více než tuctu emulací klasických mikrofonů. Edge Note je perfektní studiové řešení pro zachycení široké škály hudebních nástrojů. Díky své výjimečně vysoké úrovni akustického tlaku a dalším funkcím, jako je Pad attenuator a High-pass filtr, je Edge Note ideální volbou pro instrumentalisty, zvukové inženýry a studia, které hledají flexibilní, vysoce kvalitní a cenově dostupný nástroj pro nahrávání.

Dvouhlavý, čtyřkanálový modelovací mikrofon pro 360° nahrávání

Edge Solo je velký membránový kondenzátorový mikrofon s kardioidním snímacím vzorem, který poskytuje čisté a přirozené nahrávky s jakýmkoli rozhraním nebo předzesilovačem. Mikrofon je určen pro umělce/inženýra, který potřebuje jedno řešení pro mnoho situací a aplikací. Kromě vysoce výkonného hardwaru vyvinula společnost Antelope Audio vlastní modeling engine, který k vlastnímu čistému zvuku mikrofonu přidává pokročilé tvarování tónů. 18 různých emulací mikrofonu z něj činí vysoce adaptivní a efektivní nástroj pro nahrávání – vhodný pro domácí i profesionální studiové nahrávky zpěvu, akustických nástrojů, kytarových a basových boxů i bicích.

Přihlásit se k odběru Modelingové mikrofony