Antelope Audio jako nový přírůstek v naší ohradě!

Stádo produktů pod dozorem statných ošetřovatelů z PRO MUSIC se opět rozrostlo. První Antilope již přiskákaly do našich skladů a my Vám s radostí představujeme jejich začlenění do našeho portfolia. Tahle ultimátní rodinka si zaslouží pár slov hlouběji a zcela vážně.

Antelope Audio zajistí to nejlepší z obou světů.

Společnost Antelope byla založena, aby posunula nahrávání zvuku na zcela odlišnou úroveň a pomohla digitální technologii překonat veškerá očekávání. Antelope Audio umožní využít sílu a potenciál digitálního zvuku, přitom bez ztráty vřelých a teplých tónů, které jsou obvykle spojeny výhradně s analogovým zařízením.

Antelope Audio má obrovské zázemí v oblasti výroby digitálních zvukových zařízení s cílem pomáhat lidem dosáhnout zvuku s vysokým rozlišením jak v nahrávacím studiu, tak v domácím prostředí.

Jako první se Antelope Audio stali průkopníky v implementaci atomových hodinových generátorů do master clocks. Nyní začleňují profesionální zvukové technologie do produktových řad USB D/A převodníků (DAC), zaměřené jak na audiofilský, tak na profesionální trh.

Digitální audio zařízení Antelope Audio uspokojují jak profesionální, tak audiofilskou komunitu a poskytují zvuk s vysokým rozlišením díky vlastnímu 64bitovému Acoustically Focused Clocking (AFC) a Jitter management algoritmem.

V neposlední řadě nelze opomenout jedinečný interní DSP procesing s near zero latencí a excelentní plug-in výbavou obsahující povedené simulace těch největších etalonů ze světa analogových želez. V součtu se skvělou konektivou (USB, Thunderbolt, DANTE, MADI, HDX, a další) a neocenitelnými převodníky které navíc obsahují stejnosměrně vázané analogové vstupy se jedná o nepostradatelné vybavení nejen z hlediska tvorby a kvality, ale také jako hlavní řídící mozek a patch-bay v rozsáhlých projektech z hlediska integrace.

Veškeré informace o dostupných produktech nově naleznete nejen na našich stránkách, ale také je lze přímo objednávat v našem B2B. Pro udělení přístupu nás neváhejte kontaktovat na martin@promusic.cz

Související produkty

V nestálém světě audio a video formátů jsou Trinity master hodinami, které vyčnívají z davu a mají takové funkce, o kterých se ostatním může jen zdát. Díky speciálním funkcím a ovládacím prvkům jsou Trinity nejlépe znějící a nejuniverzálnější master hodiny dostupné kdekoli. Trinity je také nedílnou součástí některých z největších živých koncertů a akcí současnosti.

Bez problému se připojí k jakémukoli DAW na PC nebo MAC. Toto audio rozhraní podporuje low latency nahrávání a přehrávání až 64 současných 24/192 audio kanálů přes Thunderbolt™ a až 32 kanálů přes USB. Elegantní jednotka pro jeden stojan obsahuje 8 konektorů DB25 pro analogové I/O. Digitální připojení jsou 1× MADI, 2× ADAT a 1× S/PDIF.

Amári je špičkový 384kHz PCM / DSD256 AD/DA převodník. Jeho majestátní zvuk bude vyhovovat kreativním zvukařům, guru masteringu i nejoddanějším audiofilům. Krásně navržená stolní jednotka je vybavena úhledným dotykovým displejem. Amári nabízí 1 pár analogových výstupů (buď na XLR nebo TRS konektorech), 1 pár analogových vstupů (buď na Combo XLR nebo RCA) a 2 vysoce výkonné sluchátkové (HP) výstupy s dedikovaným ovládáním hlasitosti a nastavitelnou výstupní impedancí.

Zen Q Synergy Core je audio rozhraní speciálně navržené tak, aby přineslo profesionální studiový výkon na jakémkoli stolním počítači. Kompaktní design obsahuje přední AD/DA převodníkové čipy, diskrétní ultra-lineární mikrofonní předzesilovače a 64bitový taktovací systém AFC™ založený na legendárních master hodinách Antelope Audio. Díky svým rozsáhlým I/O schopnostem a rozsáhlé sbírce efektů Synergy Core přináší Zen Q širokou hranici možností.

Dvouhlavý, čtyřkanálový modelovací mikrofon pro 360° nahrávání

Galaxy 32 Synergy Core je vícekanálové audio rozhraní a špičkový AD/DA převodník pro profesionální nahrávací a studia a vysoko-profilové produkční zařízení. Rozhraní staví na oceňované řadě Orion 32 – přináší 32 kanálů analogových I/O, průmyslový standard HDX, digitální konektivitu Thunderbolt a Dante a zpracování Synergy Core do 1U šasi pro montáž do racku. Spolu s komplexním I/O nabízí Galaxy 32 Synergy Core konverzi s vysokým rozlišením a 64bitové AFC™ taktování.

Axino Synergy Core je revoluční nahrávací systém, který kombinuje profesionální kondenzátorový mikrofon a audio rozhraní s pokročilými možnostmi zpracování. S tímto jedinečným zařízením mohou tvořivý umělci a producenti nahrávat s neuvěřitelnou přesností a real-time zpracovávat zvuk. Zahrnuje kolekci integrovaných efektů Synergy Core a emulací klasických mikrofonů, které pozvednou váš zvuk na novou úroveň. Díky uznávané konverzi AD/DA společnosti Antelope Audio a technologii taktování AFC™ je Axino Synergy Core zásadním producentem zvuku pro domácí studia, streamovací kanály i mobilní setupy.

Galaxy 64 Synergy Core je špičkový nahrávací systém, který propojí celé vaše studio do 2U rackového prostoru a zároveň poskytuje vysoce věrný zvuk a integrované zpracování „on-board“ pluginů pro vaše nejnáročnější projekty. S konektivitou Dante™, HDX a Thunderbolt™ nabízí první 64kanálový AD/DA převodník na světě nepřekonatelnou flexibilitu při přenášení zvuku ve vašem produkčním zařízení, na pódiu, vysílání nebo jiných aplikacích. Rozhraní je navrženo tak, aby bylo centrem celého vašeho nahrávacího prostředí, které eliminuje potřebu jakýchkoliv externích modulů a rozšiřujících karet, a tím centralizuje váš celý setup.

Získejte okamžitý přístup k 18 nadčasovým klasikám v jednom mikrofonu – velký dvoumembránový kondenzátorový mikrofon Edge Duo nabitý špičkovým Modeling enginem od Antelope Audio.

Vytvářejte na svém počítači nahrávky již připravené pro album

Zen Go Synergy Core je malé přenosné desktopové rozhraní, které umožňuje umělcům, kteří si sami nahrávají, tvořit prakticky odkudkoli s pomocí technologií užívanými a oceňovanými světovými producenty. Kvalita zvuku a možnosti zpracování tohoto zařízení jsou ve své třídě samy o sobě díky proslulé 64bitové technologii taktování AFC™ Antelope Audio a výkonné integrované platformě Synergy Core nabité efekty.