Showline

Showline

LED svítidla a LED DMX kontroléry značky Showline se vyznačují vysokým výkonem LED zdrojů, pokročilými funkcemi a odolnou konstrukcí. Jsou speciálně navržena tak, aby každé jedno svítidlo poskytovalo stejný barevný odstín, svítivost a stejné principy ovládání, čímž definují nový průmyslový standard. V portfoliu najdete Wash a PAR svítidla, efektová svítidla, inteligentní hlavy a LED kontroléry, umožňující pomocí DMX ovládat LED svítidla třetích stran..

SL BAR 640 a 660 jsou výkonná lineární LED svítidla nabízející nevídaný světelný výstup a výrazné barvy. Obě svítidla jsou dostupná s výběrem světelných rozptylů umožňujících užití v různých aplikacích.

SL eSTRIP 10 je poslední přírůstek do rodiny eSeries značky Showline. Deset homogenizovaných RGBW LED washů emulujících tradiční halogenové stripy se sníženou spotřebou energie a minimální údržbou.

SL NITRO 510C je nový špičkový LED stroboskop poskytující intenzivní světelné záblesky a dynamické efekty. Husté pole 264 vysoce výkonných bílých LED a 264 RGB LED zajišťuje maximální intenzitu bílého světla, téměř nekonečný výběr barev a rovnoměrnou distribuci světla v celém rozsahu.

SL STRIP 10 IP je ideálním výběrem pro venkovní zábavní akce a mokré prostředí. Deset buněk homogenizovaného RGBW LED vytvářejí barevný wash a emulují tradiční halogenový strip efekt se sníženou spotřebou energie, nižším zahříváním a minimální údržbou.

Přihlásit se k odběru Showline