Antelope Audio Zen Go Synergy Core USB

4×8 AUDIO ROZHRANÍ NAPÁJENÉ POMOCÍ USB-C S REAL-TIME EFEKTY

Zen Go Synergy Core je malé přenosné desktopové rozhraní, které umožňuje tvůrčím umělcům, tvořit prakticky odkudkoli s pomocí technologií užívanými a oceňovanými světovými producenty. Kvalita zvuku a možnosti zpracování tohoto zařízení jsou ve své třídě jedinečné díky proslulé 64bitové technologii taktování AFC™ Antelope Audio a výkonné integrované platformě Synergy Core nabité efekty.

Povzneste se nad zvuk, který znáte

Zen Go Synergy Core zmenšuje propast v kvalitě zvuku mezi umělci s přístupem k prémiovým studiím a domácími tvůrci. Zcela věrný zvuk je dán kombinací profesionálních AD/DA převodníků a diskrétních ultra-lineárních předzesilovačů, které sdílejí obvody s legendárními americkými a britskými konzolemi. Výjimečná zvuková kvalita zařízení by nebyla možná bez hlavního pilíře zvuku Antelope Audio – 64bitové technologie AFC™ se špičkovým clockováním. Vyjimečné technologie Antelope Audio tak mají dlouhodobě své místo v nejprestižnějších studiích na světě a znáte jej i z některých největších hollywoodských trháků.

All-In-One řešení, hned od začátku

Zen Go Synergy Core přichází s 37 nejlepšími modelingovými plug-iny, které vám pomohou vytvářet ohromující, zvukově bohaté produkce. Kromě exkluzivních kompresorů, ekvalizérů a předzesilovačů s rozhraním získáte také 22 simulací kytarových zesilovačů a boxů, kytarovou ladičku a charakteristický reverb, který je připraven pro váš monitoring a mixing v reálném čase. Processing Synergy Core vám umožní poskládat mnoho efektů dle libosti pro váš monitoring bez obav z latence a přetížení procesoru.

Svou sbírku efektů můžete kdykoli rozšířit zakoupením dalších plug-inů, zastupujícími skutečné studiové rarity, které nikdy předtím nevznikly v digitální podobě. Samozřejmě i efektů třetích stran, jako je Auto-Tune Synergy Antares. 

Tvořte odkudkoli a kdykoli

První rozhraní Antelope Audio napájené pomocí USB-C optimalizované pro low latency nahrávání, přehrávání ve vysokém rozlišení nebo kreativní vytváření beatů a podcasting prakticky odkudkoli. Rozhraní lze také napájet jakoukoli nabíječkou USB-C, a využívat tak jeho základní funkce i bez počítače.

Lepší pracovní postup nahrávání a produkce

Optimalizované uživatelské rozhraní pro rychlejší pracovní postup. Protože monitoring v DAW nevyhnutelně zvyšuje latenci, umožňuje monitoring přímo přes zařízení a zkrátí tak zpoždění na absolutní minimum. S možnostmi patchování můžete snadno nastavit mix a poskládat jej s oblíbenými efekty Synergy Core bez obav z latence a přetížení procesoru. Měření vstupního i výstupního signálu na předním panelu a ovládacím panelu softwaru. 

Vlastnosti

Konverze & Clocking

  • Prémiové AD/DA převodníky s headroomem až 127dB
  • Recording, mixing a playback s až 24-bit/192kHz;
  • Proprietární 64-bit Acoustically Focused Clocking (AFC™) technologie & Jitter Management algoritmus dodávající rozšířenou hloubku, separaci, a detail hudebních výkonů.

Funkce zlepšující workflow

  • Napájení pomocí USB bez nutnosti dalších napájecích zdrojů
  • Hardwareový direct monitoring se Synergy Core efekty, procesovanými s neskutečnou real-time latencí.
  • Zjednodušený I/O routing s předkonfigurovaným nastavením, umožňujícím okamžitým recording a playback.
  • Kustomizované presety obsahující routing, nastavení úrovní, mixů i sub-mixů.
  • Jednoduché nastavení monitorování mixů na monitorový výstup a split sluchátkových mixů do invidiuálních cue a sub-mixů při aplikaci pan, reverb, ostatních efektů a stereo link
 

Real-Time Effects Processing

  • Kolekce 37 Synergy Core efektů modelovaných z klasických a ojedinělých komponent světově úspěšných etalonů studiového světa
  • Synergy Core proprietární platforma vybavená DSP & FPGA čipy pro real-time processing efektů s neskutečně nízkou latencí.
Technické specifikace
  ANALOG DIGITAL
Vstupy 2 × Mic / Line Inputs / Hi-Z Inputs ; 48V phantom power a nezávislý preamp gain pro každý vstup 1 × S/PDIF
Výstupy 1 × Primary Monitor Out on TRS 1/4 Jacks, +20 dBu max, signal balanced, DC-coupled ; 1 × Secondary Monitor Out zrcadlený na RCA konektorech ; 2 × Stereo Headphone Outputs 1 × S/PDIF
Mic Preamp
EIN: –128 dBu (A-weighted)
Dynamic Range: –121 dB (A-weighted)
THD: –106 dB
Max input level: +20 dBu
Max Gain: 65 dB
  D/A Monitor Converter A/D Converter
Dynamic Range: 127 dB (A-Weighed) 120 dB
THD + N: –115 dB –100 dB
Monitor
Max output level +20 dBu
Computer I/O
1 × USB-C (kompatibilní s USB Type A) 2.0 audio class compliant
Napájení
USB-C
Přidaný USB-C konektor pouze pro napájení, umožňující reverzní nabíjení
CLOCKING
Clocking System 4th Generation Acoustically Focused Clocking (AFC™)
64-bit DDS
Sample Rates (kHz)
44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192
Display
1.77″ IPS Screen on a 2.5″ Display Filter
Rozměry: 198 х 117 х 57.5 mm (7.8×4.6×2.3 in)
Hmotnost: 700 g