Luxibel

Luxibel

LUXIBEL je odpovědí na rychlý vývoj v audiovizuálním průmyslu a reakcí na požadavky profesionálních zákazníků. Celé portfolio bylo sestaveno a vyvinuto na základě poznatků instalátorů, operátorů a projektantů a vychází vstříc požadavku nízkých výrobních nákladů.

LUXIBEL je značkou skupiny AED Group, která má své sídlo v Belgii a divize v Nizozemsku, Německu, Francii a Velké Británii. Od akvizice v roce 2016 AED Group všechny produkty LUXIBEL vyvíjí a dozoruje jejich výrobu. A přestože většina z nich již získala certifikát kvality TÜV SÜD GS, je každý výrobek před puštěním do prodeje podroben 8 hodinovému testu a 22 kontrolám funkce. Teprve po úspěšných zkouškách je opatřen samolepkou Luxibel European Quality a uvolněn k prodeji.

B Blinded je výkonný blinder budoucnosti. Má dva 110 W LED zdroje s teplým bílým světlem a emulací wolframového vlákna. Výstup je srovnatelný s lampami DWE 2× 650 W, blinder však nepotřebuje žádné stmívače, šetří kabely, přitom nabízí více funkcí, rychlejší instalaci a větší kreativitu.

Doprodej

B Narrow je kompaktní výkonná spotová pohyblivá hlava se 150W bílým světelným zdrojem LED a speciální úzkou skleněnou optikou dávající intenzívní kužel světla i na velkou vzdálenost. Tento spot je definitivní náhradou za svítidla střední třídy ve Vašem rentálovém parku. Může konkurovat klasickým spotům osazeným výbojkou 700W, při 3 až 4-krát nižší váze. Navíc má vynikající poměr cena / výkon a rychlé nastavení efektů bez ztráty vyrovnanosti světelného pole. Jeho měkký pogumovaný povrch zabraňuje parazitním odrazům světla.

36× 15W RGBW IP65 Wash se zoomem 7° – 58° B P9Z je výkonné wash svítidlo s velmi rychlým zoomem 7° – 58°. Každá řada LED může být řízena nezávisle, což dovoluje vytváření speciálních efektů a postupné přebarvování osvětlovaných ploch. Velmi univerzální držák umožňuje mnoho způsobů montáže, například vytváření světelných line array. B P9Z se dodávají s voštinou (honeycomb) dovolující použití ve speciálních aplikacích, jako je TV, divadlo nebo fotoateliér.

Doprodej

B Par105RGBW je malý, ale vysoce výkonný reflektor PAR se světelným zdrojem 7× 15W RGBW LED, projekčním úhlem 15° a krytím IP65. Nabízí velmi syté barvy, excelentní barevný mix a hladké stmívání.

Doprodej

12× 15W RGBW 25° IP LED Par

B Par180RGBW je vysoce výkonný reflektor PAR se světelným zdrojem 12× 15W RGBW LED, projekčním úhlem 25° a krytím IP65. Nabízí velmi syté barvy, excelentní barevný mix a hladké stmívání. To z něj dělá jeden z nejvýkonnějších pasívně chlazených RGBW LED PARů na trhu. Tento produkt má certifikát TÜV SÜD GS.

Doprodej

100W LED RGBW Wash Moving Head

B Three je nejvýkonnější wash pohyblivá hlava s tak malými rozměry a váhou na světě. Je osazena světelným zdrojem 100W RGBW COB LED, dodávajícím světlo přes inovovanou vysoce kvalitní čočku 80° o průměru 96 mm. B Three je kompaktní a lehké svítidlo s neuvěřitelně rychlým nekonečným pohybem Pan a Tilt. Jeho měkký pogumovaný povrch zabraňuje parazitním odrazům světla.

Hybridní dezinfekční jednotka s přímým i nepřímým zářením pro dezinfekci vzduchu a povrchů.

Dvojitá přímá UVC lampa s reflektorem pro dezinfekci vzduchu a povrchů.

Přihlásit se k odběru Luxibel