Audio rozhraní společosti Antelope Audio mají "on board" až 51 ultra low latency modelingových efektů Synergy Core, s možností doplnění o mnoho dalších rozšíření.

Zde je seznam 37 efetků které jsou již součástí většiny audio rozhraní:

 1. Gyraf Gyratec IX – Tube Mic Preamp
 2. VCA160 – Compressor
 3. Stay-Levin – Compressor
 4. FET-A76 – FET Compressor
 5. VEQ-1A – Tube EQ
 6. VMEQ-5 – Tube EQ
 7. X903 – Compressor/Limiter
 8. PowerFFC  - FeedForward Compressor 
 9. Clear Q – Parametric EQ
 10. Power EX – Expander
 11. VEQ-HLF – Passive High/Low Filter
 12. Auraverb - Reverb
 13. BA-31 – Mic Preamp
 14. Power Gate – Gate
 15. Plexi 59 (UK) – Tube Guitar Amp
 16. Bass SuperTube VR – Tube Guitar Amp
 17. Darkface 65 (US) – Tube Guitar Amp
 18. Top30 (UK) Bright – Tube Guitar Amp
 19. Tweed Deluxe (US) – Tube Guitar Amp
 20. Overange 120 (UK) – Tube Guitar Amp
 21. BurnSphere (DE) Lead – Tube Guitar Amp
 22. Marcus II (US) Lead – Tube Guitar Amp 
 23. Modern (US) CH3 – Tube Guitar Amp
 24. Rock 75 (UK) – Tube Guitar Amp
 25. Rock 22.10 (UK) – Tube Guitar Amp
 26. Darkface 65 2×12 – Guitar Cabinet
 27. Top30 2×12 – Guitar Cabinet
 28. Modern 4×12 – Guitar Cabinet
 29. Green 2×12 – Guitar Cabinet
 30. Vintage 4×12 – Guitar Cabinet
 31. Green 4×12 – Guitar Cabinet
 32. Caliper 50 1×10 – Guitar Cabinet
 33. Bluelux 1×12 – Guitar Cabinet
 34. Clst 1×12 – Guitar Cabinet
 35. England 4×12 – Guitar Cabinet
 36. Bass Tube 1×15 – Guitar Cabinet
 37. A-Tuner – Guitar tuner

V Audio rozhraní Orion Studio Synergy Core se nachází dalších 14 efektů navíc:

38. ALT-436C – Tube Compressor Amplifier
39. FET-A78 – FET Compressor Limiter
40. SMT-100A – Tube Leveling Amplifier
41. BAE-1023 – 3-band Vintage EQ
42. NEU-PEV – Passive Vintage EQ
43. NEU-W492 – 5-band Vintage EQ
44. NEU-W495 – 3-band Vintage Mastering EQ
45. VEQ-4K BROWN – Legendary Vintage EQ
46. VEQ-4K ORANGE – Legendary Vintage EQ
47. VEQ-4K PINK – Legendary Vintage EQ
48. VEQ-STU 089 – Vintage EQ
49. VEQ-STU 169 – Vintage EQ
50. VEQ-STU 900 – Vintage EQ
51. Master De-Esser – De-Esser

Související produkty

Aktualizované Orion Studio je vybaveno perspektivní processing platformou Synergy Core a dvěma FPGA a šesti DSP čipy, harmonicky spolupracujími na provozu rozsáhlé knihovny efektových plug-inů. „On-board“ přes 50 špičkových FX, včetně modelů historických analogových zařízení a kolekce emulací kytarových zesilovačů a boxů.

Discrete 4 Pro SC nese dědictví řady Discrete a staví na ní s nejnovější generací AD/DA převodníků a vylepšenými softwarovými funkcemi. Díky bleskově rychlému Thunderbolt 3, USB 2.0, ultra-low latenčnímu výkonu a ještě lepším možnostem zpracování efektů je toto audio rozhraní vhodné pro desktop setup a nahrávací studia.

Zen Q Synergy Core je audio rozhraní speciálně navržené tak, aby přineslo profesionální studiový výkon na jakémkoli stolním počítači. Kompaktní design obsahuje přední AD/DA převodníkové čipy, diskrétní ultra-lineární mikrofonní předzesilovače a 64bitový taktovací systém AFC™ založený na legendárních master hodinách Antelope Audio. Díky svým rozsáhlým I/O schopnostem a rozsáhlé sbírce efektů Synergy Core přináší Zen Q širokou hranici možností.

Zen Q Synergy Core je audio rozhraní speciálně navržené tak, aby přineslo profesionální studiový výkon na jakýkoliv stolní počítač. Kompaktní design obsahuje přední AD/DA převodníkové čipy, diskrétní ultra-lineární mikrofonní předzesilovače a 64bitový taktovací systém AFC™ založený na legendárních master hodinách Antelope Audio. Díky svým rozsáhlým I/O schopnostem a rozsáhlé sbírce efektů Synergy Core přináší Zen Q širokou hranici možností.

Zen Go Synergy Core je malé přenosné desktopové rozhraní, které umožňuje umělcům, kteří si sami nahrávají, tvořit prakticky odkudkoli s pomocí technologií užívanými a oceňovanými světovými producenty. Kvalita zvuku a možnosti zpracování tohoto zařízení jsou ve své třídě samy o sobě díky proslulé 64bitové technologii taktování AFC™ Antelope Audio a výkonné integrované platformě Synergy Core nabité efekty.

Zen Go Synergy Core je malé přenosné desktopové rozhraní, které umožňuje tvůrčím umělcům, tvořit prakticky odkudkoli s pomocí technologií užívanými a oceňovanými světovými producenty. Kvalita zvuku a možnosti zpracování tohoto zařízení jsou ve své třídě jedinečné díky proslulé 64bitové technologii taktování AFC™ Antelope Audio a výkonné integrované platformě Synergy Core nabité efekty.

Discrete 8 Pro SC představuje nejnovější softwarové funkce Antelope Audio a umožňuje majitelům studií, kapelám a nahrávacím inženýrům nahrávat s legendární kvalitou zvuku. Díky bleskově rychlému Thunderbolt 3, USB 2.0, ultra-low latenčnímu výkonu a ještě lepším možnostem zpracování efektů je toto audio rozhraní vhodné pro desktop setup a nahrávací studia.

Vytvářejte na svém počítači nahrávky již připravené pro album

Galaxy 32 Synergy Core je vícekanálové audio rozhraní a špičkový AD/DA převodník pro profesionální nahrávací a studia a vysoko-profilové produkční zařízení. Rozhraní staví na oceňované řadě Orion 32 – přináší 32 kanálů analogových I/O, průmyslový standard HDX, digitální konektivitu Thunderbolt a Dante a zpracování Synergy Core do 1U šasi pro montáž do racku. Spolu s komplexním I/O nabízí Galaxy 32 Synergy Core konverzi s vysokým rozlišením a 64bitové AFC™ taktování.

Galaxy 64 Synergy Core je špičkový nahrávací systém, který propojí celé vaše studio do 2U rackového prostoru a zároveň poskytuje vysoce věrný zvuk a integrované zpracování „on-board“ pluginů pro vaše nejnáročnější projekty. S konektivitou Dante™, HDX a Thunderbolt™ nabízí první 64kanálový AD/DA převodník na světě nepřekonatelnou flexibilitu při přenášení zvuku ve vašem produkčním zařízení, na pódiu, vysílání nebo jiných aplikacích. Rozhraní je navrženo tak, aby bylo centrem celého vašeho nahrávacího prostředí, které eliminuje potřebu jakýchkoliv externích modulů a rozšiřujících karet, a tím centralizuje váš celý setup.