Antelope Audio Zen Go Synergy Core Thunderbolt

4×8 AUDIO ROZHRANÍ S REAL-TIME EFEKTY NAPÁJENÉ POMOCÍ THUNDERBOLT 3

Zen Go Synergy Core je malé přenosné desktopové rozhraní, které umožňuje tvůrčím umělcům, tvořit prakticky odkudkoli s pomocí technologií užívanými a oceňovanými světovými producenty. Kvalita zvuku a možnosti zpracování tohoto zařízení jsou ve své třídě jedinečné díky proslulé 64bitové technologii taktování AFC™ Antelope Audio a výkonné integrované platformě Synergy Core nabité efekty.

 • Zvukové rozhraní napájené pomocí Thunderbolt 3 s pokročilým zvukovým ovladačem pro optimalizované low-latency streamování, přehrávání a nahrávání pro Mac/Windows
 • Dva diskrétní ultra-linear předzesilovače s ultra nízkým šumem a se ziskem 65 dB v režimech MIC, LINE, HI-Z
 • Špičková AD/DA konverze ve své třídě podporovaná 64bitovou technologií Acoustically-Focused Clocking (AFC™), která poskytuje větší hloubku a separaci zvuku pro nahrávání a streamování.
 • 37 ultra low latency modelingových plug-in Synergy Core „on board“ s možností doplnění dalších padesáti rozšíření
 • Uživatelsky přívětivé softwarové ovládání všech dostupných funkcí včetně zpracování efektů, direct monitoringu, patchování signálu a nastavení hlasitosti.

Profesionální zvuk na dosah ruky

Zen Go Synergy Core zmenšuje propast v kvalitě zvuku mezi umělci s přístupem k prémiovým studiím a domácími tvůrci. Zcela věrný zvuk je dán kombinací profesionálních AD/DA převodníků a diskrétních ultra-lineárních předzesilovačů, které sdílejí obvody s legendárními americkými a britskými konzolemi. Výjimečná zvuková kvalita zařízení by nebyla možná bez hlavního pilíře zvuku Antelope Audio – 64bitové technologie AFC™ se špičkovým clockováním. Vyjimečné technologie Antelope Audio tak mají dlouhodobě své místo v nejprestižnějších studiích na světě a znáte jej i z některých největších hollywoodských trháků.

Benchmark pro profesionální audio

Rozhraní Thunderbolt 3 je navrženo tak, aby vylepšilo váš pracovní postup pomocí optimalizovaného zvukového ovladače pro low-latency playback a streamování. Tato špičková technologie vám umožní soustředit se na produkci, aniž by vás při streamování a nahrávání zatěžovala latence, nedostatečný počet kanálů nebo omezená šířka pásma. To vše navíc spárováno s integrovaným softwarem umožňujícím bezproblémovou kontrolu nad základními parametry, jako jsou: signal routing, efekty, různé sub-mixy, nebo úrovně monitorování.

All-In-One řešení, hned od začátku

Zen Go Synergy Core přichází s 37 nejlepšími modelingovými plug-iny, které vám pomohou vytvářet ohromující zvukově bohaté produkce. Kromě exkluzivních kompresorů, ekvalizérů a předzesilovačů s rozhraním získáte také i 22 simulací kytarových zesilovačů a boxů, kytarovou ladičku a charakteristický reverb, který je připraven pro váš monitoring a mixing v reálném čase. Processing Synergy Core vám umožní poskládat mnoho efektů dle libosti pro váš monitoring bez obav z latence a přetížení procesoru.

Svou sbírku efektů můžete kdykoli rozšířit zakoupením dalších plug-inů, zastupujícími skutečné studiové rarity, které nikdy předtím nevznikly v digitální podobě. Samozřejmě i efektů třetích stran, jako je Auto-Tune Synergy Antares.

Lepší pracovní postup nahrávání a produkce

Optimalizované uživatelské rozhraní pro rychlejší pracovní postup. Protože monitoring v DAW nevyhnutelně zvyšuje latenci, umožňuje monitoring přímo přes zařízení a zkrátí tak zpoždění na absolutní minimum. S možnostmi patchování můžete snadno nastavit mix a poskládat jej s oblíbenými efekty Synergy Core bez obav z latence a přetížení procesoru. Měření vstupního i výstupního signálu na předním panelu a ovládacím panelu softwaru.

Neuvěřitelná flexibilita a konektivita

Dva kombinované konektory XLR poskytují flexibilitu pro výběr mezi diskrétními mikrofonními předzesilovači, linkovými nebo Hi-Z vstupy. Ty lze snadno konfigurovat prostřednictvím ovládacího panelu. Dva symetrické výstupy TRS (zrcadlené pomocí dvou RCA) posílají signál z profesionálních D/A převodníků do dvou samostatných zvukových systémů. Použijte jeden pro své hlavní monitory a druhý s jakýmkoliv jiným zvukovým systémem s konektivitou RCA – to vše při zachování integrity zvuku.

Vlastnosti

 • Prémiové AD/DA převodníky s headroomem až 127dB
 • Recording, mixing a playback s až 24-bit/192kHz
 • Proprietární 64-bit Acoustically Focused Clocking (AFC™) technology & Jitter Management algoritmus dodávající rozšířenou hloubku, separaci, a detail hudebním výkonům
 • Jitter Management algoritmus přínáší zvýšenou hloubku, separaci a detail v hudebních představeních

Konektivita

 • 2× diskrétní ultra-lineární předzesilovače se ziskem 65 dB pro nahrávky ve studiové kvalitě, všechny fungují jako MIC/LINK/Hi-Z vstupy na kombinovaných XLR konektorech.
 • Port Thunderbolt 3 přenáší až 16 vstupních a 16 výstupních kanálů v libovolném DAW s vlastními ovladači pro macOS a Windows.
 • Rozšiřitelné přes S/PDIF.
 • Analog monitor výstupy včetně 1× stereo výstupu přes RCA a 1× stereo výstupu přes TRS (zrcadlení)
 • 2× stereo sluchátkový výstup s odděleným ovládáním zisku a nezávislými mixy

Funkce zlepšující workflow

 • Napájení pomocí Thunderbolt 3 bez nutnosti dalších napájecích zdrojů
 • Hardwareový direct monitoring se Synergy Core efekty, procesovanými s neskutečně nízkou latencí.
 • Zjednodušený I/O routing s předkonfigurovaným nastavením, umožňujícím okamžitým recording a playback.
 • Přední panel s vyhrazeným ovladačem hlasitosti a tlačítky pro praktické ovládání základních parametrů
 • Kustomizované presety obsahující routing, nastavení úrovní, mixů i sub-mixů.
 • Jednoduché nastavení monitorování mixů na monitorový výstup a split sluchátkových mixů do invidiuálních cue a sub-mixů při aplikaci pan, reverb, ostatních efektů a stereo link

Real-Time Effects Processing

 • Kolekce 37 Synergy Core efektů modelovaných z klasických a ojedinělých komponent světově úspěšných etalonů studiového světa
 • Synergy Core proprietární platforma vybavená DSP & FPGA čipy pro real-time processing efektů s neskutečně nízkou latencí.
Technické specifikace
  ANALOG DIGITAL
Vstupy 2 × Mic / Line Inputs / Hi-Z Inputs ; 48V phantom power a nezávislý preamp gain pro každý vstup 1 × S/PDIF
Výstupy 1 × Primary Monitor Out on TRS 1/4 Jacks, +20 dBu max, signal balanced, DC-coupled ; 1 × Secondary Monitor Out zrcadlený na RCA konektorech ; 2 × Stereo Headphone Outputs 1 × S/PDIF
Mic Preamp
EIN: –128 dBu (A-weighted)
Dynamic Range: –121 dB (A-weighted)
THD: –106 dB
Max input level: +20 dBu
Max Gain: 65 dB
  D/A Monitor Converter A/D Converter
Dynamic Range: 127 dB (A-Weighed) 120 dB
THD + N: –115 dB –100 dB
Monitor
Max output level +20 dBu
Computer I/O
1 × Thunderbolt 3
Napájení
přes sběrnici Thunderbolt 3
CLOCKING
Clocking System 4th Generation Acoustically Focused Clocking (AFC™)
64-bit DDS
Sample Rates (kHz)
44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192
Display
1.77″ IPS Screen on a 2.5″ Display Filter
Rozměry: 198 х 117 х 57.5 mm (7.8×4.6×2.3 in)
Hmotnost: 700 g