Antelope Audio Edge Solo

18 IKONICKÝCH MIKROFONŮ V JEDNOM TĚLE

PERFEKTNÍ PRO:

Vokály:
Hudební nástroje:
Akustické představení

Edge Solo je velký membránový kondenzátorový mikrofon s kardioidním snímacím vzorem, který poskytuje čisté a přirozené nahrávky s jakýmkoli rozhraním nebo předzesilovačem. Mikrofon je určen pro umělce/inženýra, který potřebuje jedno řešení pro mnoho situací a aplikací. Kromě vysoce výkonného hardwaru vyvinula společnost Antelope Audio vlastní modeling engine, který k vlastnímu čistému zvuku mikrofonu přidává pokročilé tvarování tónů. 18 různých emulací mikrofonu z něj činí vysoce adaptivní a efektivní nástroj pro nahrávání – vhodný pro domácí i profesionální studiové nahrávky zpěvu, akustických nástrojů, kytarových a basových boxů i bicích.

Mikrofon, který stojí za to sám o sobě

Edge Solo se vyznačuje nízkým self-noise, vysokým SPL a 6 mikrometrovou pozlacenou membránou. V kombinaci s low-resonance tělem a low-reflection košem hlavy, kapsle napájí vysoce výkonný mikrofon schopný poskytovat ultra rychlou přechodovou odezvu, plochou frekvenční odezvu a výjimečný dynamický rozsah pro čisté a přirozeně znějící nahrávky.

Velké množství emulací pro tvarování tónů

Kromě vlastního nedotčeného zvuku má Edge Solo schopnost napodobit 18 nejoblíbenějších mikrofonů – od dynamických klasik až po vzácné tube & FET velkomembránové kondenzátory, které nezestárly. Při vývoji emulací spolupracovala společnost Antelope Audio s několika uznávanými evropskými zařízeními, prováděla přísná měření a testovala několik skvěle zachovalých historických mikrofonů, stejně jako moderní špičkové klasiky. 18 emulací poskytuje nezbytnou zvukovou všestrannost potřebnou pro jakýkoliv hlas nebo nástroj doma i ve studiu.

Nová vize pro zážitek z nahrávání

Účelem Edge Solo a všech ostatních modelovacích mikrofonů v portfoliu Antelope Audio je nejen vybavit vás řadou zvukově všestranných emulací, ale také rozšířit váš rozsah nahrávacích schopností o funkce, které nejsou dostupné u běžných mikrofonů. Koncept modelingu Antelope Audio vylepšuje vaší work-flow tím, že vám umožňuje přepínat mezi emulacemi mikrofonu jediným kliknutím během nahrávání nebo postprodukce. Při spárování s rozhraním Antelope Audio můžete těžit z nepostřehnutelné latence při výběru nejlepší emulací mikrofonu pro danou úlohu během monitoringu. Pokud chcete, nahrávejte bez jakékoli emulace a později upravte zvuk pomocí nativních emulačních pluginů* – kompatibilních s jakýmkoli DAW nebo rozhraním.

*Pro použití emulací jako nativních pluginů ve vašem DAW je vyžadován iLok 2 nebo 3

Technické specifikace
Typ mikrofonu: Kondenzátorový mikrofon
Membrána: Velká kondenzátorová, jednostranná 6u zlatem naprašovaná membrána
Průměr membrány: 34 mm
Polární vzor: Kardioidní (pevný)
Frekv. odezva: 20HZ ~ 20KHZ
Citlivost: –35dB ; 18mV/Pa (-1 až +3dB)
THD+N: –116dB
Vlastní hlučnost: 19dB(A)
SNR: 75 dB(A)
Výstupní impedance: 50 Ohmů @ 1 kHz
Požadavky na napájení: 48V DC Phantom Power
Výstupní konektor: 3pinový samec XLR
Barva: Černá matná
Hmotnost: (tělo mikrofonu): 0,705 lb (320 gramů)
Rozměry: (tělo mikrofonu): 5,3″ x 2,04″ (134 mm x 52 mm)