"Reconnect" - L-Acoustics propojuje hudbu, technologii a umění

Během živě přenášeného Keynote, nazvaného příznačně „Reconnect“ pořádaného pro partnery a tisk v Philharmonie de Paris, L-Acoustics představilo tři nová řešení rozšiřující existující portfolio produktů zaměřených na integrace, propojující umění, technologie a hudbu.

Nový DSP řízený zesilovač LA7.16i řeší nevýhody současných vysoce výkonných zesilovačů používaných ve většině instalačních projektů. LA7.16i, který je na trhu jedinečný, nabízí bezprecedentní architekturu 16 × 16 v šasi 2U se seamless redundancí Milan-AVB. Každý z 16 výstupních kanálů poskytuje výkon až 1300 W do 8 ohmů nebo 1100 W do 4 ohmů a to díky pokročilému power managementu L-SMART.

Soka a subwoofer SB6i se připojují k reproduktorům z poslední doby, jako jsou Syva, X4i a subwoofer SB10i, a nabízejí tak zvukovým designérům, návrhářům interiérů a architektům nové vzrušující kreativní možnosti, jak utvářet zvuk a prostor podle svých potřeb.

Systém elektronického vylepšení akustiky L-ISA Ambiance™ využívá reproduktorové systémy L-Acoustics, mikrofony a pokročilý 3D Room Engine poháněný procesorem L-ISA Processor II. Systém Ambiance umožňuje akustikům, divadelním a audiovizuálním poradcům, skladatelům a zvukovým designérům proměnit akustické vlastnosti a kvality prostoru tak, aby odpovídaly požadované atmosféře.

Podívejte se na záznam celého Keynote:

Související produkty

Novinka

LA7.16i je 16 kanálový DSP řízený zesilovač určený pro pevné instalace. Integruje L-SMART power management technologii, která v reálném čase řídí zdroje vyžadované napájenými reproduktory. LA7.16i je navržen s ohledem na efektivní řízení vícekanálových aplikací, distribuovaných systémů nebo line source clusterů s nejjemnějším rozlišením.