Světová premiéra konzolí ChamSys Connect na PLASA Show 2022

Tým společnosti ChamSys připravil pro letošní veletrh PLASA 2022 světovou premiéru konzolí MagicQ Compact Connect a MagicQ Compact Mini Connect. Jedná se o rozšíření velmi oblíbené řady Connect o další dva produkty, nahrazující původní MagicQ PC Wing Compact a MagicQ Mini Wing. Tyto novinky, včetně dalších oblíbených konzolí a známých tváří společnosti ChamSys, najdete na stánku C-16.

Nové produkty MagicQ Compact Connect jsou programovací rozhraní na bázi PC/MAC/Linux, nabízející programátorům, operátorům a LD pohodlné řešení „cestovního“ ovládání. Po jednoduchém připojení k počítači PC nebo MAC přes konektor USB-C může uživatel na MagicQ Compact Connect nebo MagicQ Compact Mini Connect odbavit show využívající až 64 DMX univerzů, přičemž se oba tyto přístroje snadno vejdou do limitů pro příruční zavazadla leteckých společností.

Nové produkty jsou elegantní, lehké a mají stejný moderní styl jako konzole MagicQ MQ70 a MQ50 Compact. Oba umožňují přístup k výkonnému softwarovému balíčku MagicQ a mají 10 playbackových faderů. MagicQ Compact Connect je navíc vybaven osmi atributovými enkodéry a tlačítky pro ovládání Cue stacku a Palet, stejně jako porty Network a 10Scene.

Kromě nových produktů Compact Connect představí ChamSys také oblíbenou konzoli MagicQ MQ500M Stadium Console, která je schopna podporovat až 256 DMX univerzů bez nutnosti použití externích procesorů, a osvědčeného „dělníka“ MagicQ MQ70 Compact Console.

Osvětlovací pulty ale nebudou jediným spojením s návštěvníky veletrhu PLASA. ChamSys bude v průběhu celé výstavy pořádat v Henley Suite řadu praktických školení na různá témata. Rebbecca Cadd, produktový specialista společnosti ChamSys, bude mít sezení na téma Úvod do MagicQ, Timecode and Audio Timeline a Group Based Programming. Dan Coombs, supervizor technické podpory a servisu, bude rovněž přednášet na téma Úvod do MagicQ a Group Based Programming. Ash Henbrey, supervizor softwarové podpory a integrace, povede sezení Group Based Programming. Na konci každého dne se k přednášejícím připojí James Harrison, manažer produktů a podpory společnosti ChamSys, který bude odpovídat na otázky položené v závěrečných diskuzích. Tato každodenní sezení poskytnou návštěvníkům veletrhu PLASA příležitost užšího propojení s produkty a informacemi, které potřebují, chtějí-li svá show posunout na další úroveň.

Další informace o těchto vzdělávacích sezeních najdou zájemci na odkazu https://www.plasashow.com/…ng-and-demos.

Informace o cenách a dostupnosti produktů ChamSys získáte u výhradního zástupce ChamSys pro Českou republiku a Slovensko, společnosti PRO MUSIC, s.r.o., www.promusic.cz.