Luminex představil novou řadu touringových switchů GigaCore

Luminex, přední výrobce profesionálních AV síťovch řešení představil na veletrhu Prolight + Sound nové produkty ve své 10 Gigabitové řadě. Nové modely, GigaCore 20t, 18t a 16t jsou specificky navrženy pro profesionální touringové světelné, audio i video aplikace, kde je důležitým požadavkem rychlé nasazení a demontáž s robustní konektivitou. Nové switche přinášejí všechny vlastnosti GigaCore rodiny, velmi dobře známé na profesionálním AV trhu a připojují se k úspěšnému GigaCore 30i, představenému minulý rok.

GigaCore 20t, 18t and 16t

GigaCore 20t, 18t and 16t jsou perfektní volbou pro touringové profesionály v eventových produkcích a zábavním průmyslu, vyžadující spolehlivé a robustní síťové vybavení s rychlostí portů až 10 Gigabitů. Tyto switche jsou vyrobené tak, aby odolaly potřebám touringového nasazení. Robustní konstrukce, která vydrží nástrahy transportu, stavby a bourání na kšeftech.

10 Gb ethernetové switche Luminex jsou zaměřené na konvergované AV sítě přímo po vybalení z krabice. Díky 10 Gb konektivitě umožňují plnou konvergenci v oblasti audio, světel, interkomů, (komprimované) video a další. Předkonfigurovaná Quality of Service (QoS), IGMP multicast a PTPv2 nastavení zaručí rychlé a extrémně stabilní síťové prostředí pro nejnáročnější časově náročné audio protokoly jako Dante™, AES67, Q-SYS a mnoho dalších. Navíc přímo podporují AVB/MILAN out of the box na management VLAN a dokážou pracovat se zmíněnou PTPv2 v konvergované síti ve více VLAN. To vše bez nutnosti mít hluboké IT vědomosti a bez kompromisů.

Související produkty

Novinka

10Gb síťový switch pro konvergované AV sítě v touring aplikacích

Novinka

10Gb síťový switch pro konvergované AV sítě v touring aplikacích

Novinka

1Gb síťový switch pro konvergované AV sítě v touring aplikacích