Novinka

Luminex GigaCore 16t

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Specifikace (EN)615.91 KB

1Gb síťový switch pro konvergované AV sítě v touring aplikacích

GigaCore 16t je 1 Gigabitový ethernetový switch pro profesionální touringové aplikace pro světla, zvuk i video s požadavkem na časté demontáže a sestavování nebo pro jakékoli jiné aplikace, kde je nutné robustní připojení.

Je navržen tak, aby podporoval nejpokročilejší AV protokoly hned po vybalení z krabice a je páteří pro konvergovanou síť, která umožňuje souběžnou existenci více aplikací v jedné síti.

PoE++

PoE++ implementace na všech metalických portech umožňuje připojení libovolného PoE zařízení dostupné na trhu.

Splňuje všechny současné PoE standardy (802.3af, 802.3at and 802.3bt). GigaCore 16t může napájet IP PTZ kamery, síťové uzly i PoE napájené reproduktory.

Prověřeno v reálných AV aplikacích

GigaCore switche jsou plně validovány v reálných aplikacích hlavních značek v AV průmyslu pro různé protokoly, včetně NDI, Dante, AES67, ST-2110, IPMX, MA-Net a mnoha dalších.

Nejen, že jsou protokoly schválené, ale vše je doopravdy otestováno. Díky validaci z reálných aplikací a testování spolupráce Luminex rozumí, jak se zařízení používá a zajišťuje, že můžete zařízení nasadit s jistotou. Tým podpory Luminex rozumí Vašemu jazyku a má hluboké znalosti AV technologií, nejen v teoretické rovině, ale i podložené praxí řešením problémů reálného světa.

Robustní, přitom tichý design

Návrh switchů GigaCore umožňuje nasazení v libovolném AV prostředí.

Rychlost ventilátorů je řízena tak, aby zaručila dlouhodobý provoz při minimální úrovni hluku. To umožňuje umístění GigaCore i v nejtišších prostředí, jako jsou divadla a studia.

Araneo řídí a monitoruje celý systém

Všechny GigaCore switche mohou být obhospodařovány pomocí jednoho network-wide nástroje: Araneo

Online režim Araneo zobrazuje vše, co potřebujete vědět o stavu všech GigaCore switchů v síti. Datové toky a topologie jsou vizualizovány, stejně jako stav portů jednotlivých GigaCore. Dohlížejte na vaši síť s jistotou a řešte problém ještě před možným přerušením show!

V offline režimu umožňuje Araneo plánovat kompletní topologii a nastavení GigaCore v předstihu, což snižuje nároky na implementaci pokročilé sítě on-site na jediné kliknutí.

Intuitivní webové rozhraní

Vestavěné webové uživatelské rozhraní umožňuje provádět změny nastavení intuitivně. Přiřazení Group (VLAN) portům, vytváření trunků nebo další nastavení portů a PoE může být prováděno za rpovozu a stavová obrazovka umožňuje přehled celého switche jedním pohledem. Nástroj umožňuje i správu profilů a snadný upgrade firmware.

Konzistentní barvy LED

Barva Group (VLAN) ve webovém rozhraní a Araneo software odpovídá barvě LED na čelním panelu.