Ethernet-DMX převodníky

Luminex

Doby, kdy komunikace mezi osvětlovacím pultem a svítidly probíhala pouze po DMX jsou dávno pryč – dnes se již běžně používá kombinace DMX a datové sítě. K zajištění síťové komunikace je ale potřeba procesor. V současné době procesing souvisí pouze s DMX portem. To znamená omezené možností řízení, routingu a slučování, kdy je možné provádět merging maximálně dvou zdrojů. A přesně to je okamžik, kdy přichází na řadu nový Luminode. Díky němu budete mít k dispozici až 16 procesorových enginů a až 12 DMX portů. Vyšší výpočetní výkon znamená větší flexibilitu při přípravě show, možnost slučování až 4 vstupních zdrojů a snadnou adaptaci na budoucí protokoly.

Stop limiting your creativity by technical restrictions. Luminex Ethernet-DMX converters are extreme powerful nodes designed for professional lighting projects.

Díky celkem 64 vestavěným procesorovým jednotkám dovoluje LumiCore sloučit a nasměrovat až 64×4 vstupních zdrojů do 64 nově definovaných universů. Díky tomu se LumiCore stává ideálním řešením pro izolaci vašeho řídícího systému na festivale, v divadle nebo v TV studiu.

LUMINODE 1

  • Unikátní USB port fungující jako Ethernet dongle.
  • 2 procesorové enginy a 1 DMX port
  • Povinná výbava každého technika
Přihlásit se k odběru Ethernet-DMX převodníky