GigaCore switche

Luminex

Díky switchům GigaCore už nemusíte utrácet peníze za IT odborníky a ztrácet drahocenný čas programováním sítě. Všechny switche jsou přednastavené a testované pro přenos všech běžně používaných světelných, zvukových a video protokolů. Díky intuitivnímu webovému rozhraní je nastavení sítě záležitostí několika sekund.

GigaCore 10 je v současnosti nejuniverzálnější gigabitový switch značky Luminex. Formát poloviny 19" 1U jednotky, vybavené přední i zadní konektivitou umožňuje montáž na truss, do racku, či dokonce na zeď.

GigaCore 12 je gigabitový ethernetový switch, navržený pro nastavení profesionální AV sítí; přesto je uživatelsky velmi přívětivý. Nabízí 12 gigabitových portů na stíněných Neurik Ethercon portech. Veškeré konfigurace jsou prováděny skrze průmyslově orientované webové rozhraní.

The GigaCore 14R je gigabitový ethernetový switch navržený pro ty nejnáročnější AV instalace. Zařízení je spravováno prostřednictvím webového rozhraní a nabízí uživatelsky přívětivé prostředí .

GigaCore 16RFO je navržený speciálně pro potřeby touringu . Zařízení s výškou 2U je vybaveno stejnými funkcemi jako všechny ostatní produkty řady ethernetových GigaCore switchů. Nabízí flexibilní řešení – robustní optické konektory totiž naleznete jak na přední, tak na zadní části jednotky.

Novinka

1Gb síťový switch pro konvergované AV sítě v touring aplikacích

GigaCore 16Xt je gigabitový ethernetový switch navržený tak, aby zvládl ty nejnáročnější AV instalace. Intuitivní webové rozhraní s sebou přináší možnost konfigurace jednotky přes hlavní čelní displej, což z něj činí ideální nástroj pro každodenní používání.

Novinka

10Gb síťový switch pro konvergované AV sítě v touring aplikacích

GigaCore 26i představuje cenově přijatelné řešení v případech, kdy je vyžadováno velké množství síťových portů. Switch disponuje stejnými funkcemi jako celá produktová řada GigaCore a je mimořádně vhodný pro pevné AV instalace.

Top produkt

10Gb síťový switch pro konvergované AV sítě

Novinka

10Gb síťový switch pro konvergované AV sítě v touring aplikacích

Přihlásit se k odběru GigaCore switche