Pozvánka na ProLight+Sound 2018 část 1. - Zvuk

Veletrh ProLight+Sound v německém Frankfurtu je každoročně přehlídkou toho nejaktuálnějšího, co se děje na poli profesionální audiovizuální techniky. Ani letos tomu nebude jinak. Srdečně Vás proto zveme na stánky výrobců našich značek. Určitě se seznámíte se spoustou velmi zajímavých novinek.

V prvním díle naší pozvánky se budeme věnovat značkám zabývajícím se zvukem.

L-Acoustics

Pavilon 3, 1. patro, stánek C11

Na stánku předního světového výrobce a inovátora v oblasti ozvučovacích systémů L-Acoustics Vás čeká demonstrace a seminář o praktickém míchání pomocí unikátního hyperrealistického imerzivního systému L-ISA, který si získává stále větší celosvětový zájem ze strany live produkcí nejrůznějších žánrů. Napomáhá tomu i integrace ovládání přímo do konzolí DiGiCo. Tuto návštěvu obzvlášť doporučujeme!

Další velmi očekávanou novinkou u L-Acoustics jsou optimalizační nástroje, které v kombinaci s AVB procesorem P1, software SoundVision a LA Network Manager přinesou dosud nevídanou kompletní systémovou integraci začínající od prvotního návrhu, přes instalaci a ladění až po ověření dosažených výsledků měřením.

DiGiCo

Pavilon 3, 1. patro, stánek E40

Co je na poli ozvučovacích aparátů L-Acoustics, v oblasti digitálních mixážních konzolí a zpracování zvuku je to DiGiCo. Tento britský výrobce přichází se zbrusu novým konceptem určeným nejen pro instalované audio, se 4 zónovým mixážním systémem Area4. V tomto případě se nejedná pouze o jeden produkt, ale celou produktovou řadu, přinášející zásadní technologie napříč celým spektrem digitálních mixážních systémů DiGiCo.

Neméně zajímavou novinkou je i nový engine pro vlajkovou loď DiGiCo SD7, nazvaný Quantum7. Návštěvníci stánku DiGiCo si budou moci na vlastní kůži zažít a vyzkoušet jeho obrovské možnosti a flexibilitu, kde jedinou hranicí je pouze představivost.

Kromě Quantum7 a Area4 DiGiCo předvede i spoustu softwarových vylepšení stávajících konzolí, takže se máte opravdu na co těšit.

Další značky s audio tématikou

Ani následující značky byste si neměli ve Frankfurtu nechat ujít. Rozhodně doporučujeme jejich návštěvu.

Audio-Technica logo Audio-Technica
Stánek 3.1 E51
Yamaha CA logo Yamaha Commercial Audio
Stánek 3.1 E50
Rational Acoustics logo Rational Acoustics
Stánek 3.1 A30
Waves logo Waves
Stánek 3.1 G31