DiGiGrid

DiGiGrid

Rozhraní DiGiGrid obsahují ultra robustní a oceněné mikrofonní předzesilovače, věrně zesilující a reprodukující delikátní mikrofonní signál i za těch nejhorších podmínek. Zároveň obsahují špičkové AD/DA převodníky, zaručující vysokou věrnost s nekompromisním dynamickým rozsahem. Soundgrid audio síť poskytuje volnost v propojení množství I/O rozhraní, mixážních konzolí, DAW počítačů a DSP serverů do jednoho systému pomocí Cat5e/Cat6 ethernetových kabelů.

Náš tip

Rozhraní DiGiGrid MGB umožňuje připojit libovolné zařízení vybavené MADI BNC do sítě SoundGrid. Umožňuje nahrávat, zpracovat pomocí Waves a SoundGrid kompatibilních pluginů nebo přehrávat až 128 kanálů ve vysoké kvalitě a to se super nízkou latencí 0,8 milisekund!

Rozhraní DiGiGrid MGO umožňuje připojit libovolné zařízení vybavené optickým MADI do sítě SoundGrid. Nyní můžete nahrávat, zpracovat pomocí Waves a SoundGrid kompatibilních pluginů nebo přehrávat až 128 kanálů ve vysoké kvalitě a to se super nízkou latencí 0,8 milisekund!

Šikovně navržené kompaktní SoundGrid rozhraní se čtyřmi analogovými vstupy a šesti analogovými výstupy ve stejném designu, jako DiGiGrid M a Q.

DiGiGrid IOC je jako stvořený pro ovládací místnosti a režie. Jedná se o vstupně výstupní zařízení, poskytující 2 mikrofonní/linkové vstupy s předzesilovači broadcast úrovně, 8 linkových vstupů/výstupů, 16 AES vstupů/výstupů, ADAT vstup/výstup a dvojici výkonných sluchátkových výstupů. Připojení do sítě SoundGrid je realizováno pomocí jediného ethernetového kabelu. IOC otevírá svět real-time nahrávání, mixování a monitorování se super nízkou latencí pouhých 0.8 milisekund. Pomocí IOC a SoundGrid DSP serveru můžete zpracovávat stovky SoundGrid kompatibilních pluginů od Waves a dalších výrobců, vše plně integrované do vašeho DAW.

DiGiGrid IOS je všestranné audio rozhraní s vestavěným SoundGrid DSP serverem, přinášející množství výpočetního výkonu do vašeho systému. Ideální pro profesionální i osobní produkční prostředí. IOS je all-in-one řešení pro nativní DAW jako Logic, Cubase, Nuendo, Ableton, Pro Tools Navive, atd.

Ideální zařízení pro nahrávací místnost ve studiu. Velký počet I/O rozhraní zahrnuje 12 vstupů pracujících s mikrofonní a linkovou úrovní s mikrofonními předzesilovači broadcast / studiové kvality a 6 linkových výstupů. Čtyři samostatně nastavitelné sluchátkové výstupy umožňují individuální mix pro každého muzikanta. IOX umožňuje monitoring ať už přímo v nahrávací místnosti studia, nebo v režii.

Nahrávací rozhraní pro hudebníky. Perfektní pro domácí použití, ve studiu nebo v libovolném hudebním prostředí, kde záleží na perfektním výsledku. Stylová jednotka se dvěma vstupy a dvěma výstupy, super jednoduché plug and play použití pro současný monitoring i recording.

Rozměry malý, ale vzhled může klamat. Sluchátkový zesilovač DiGiGrid Q skvěle doplňuje řadu high-end audio rozhraní. Tato chytrá, malá krabička byla navržena k napájení sluchátek při opravdu vysokých úrovních hlasitosti, je plně kontrolovatelná a hodí se pro libovolnou audio aplikaci: od domácích nahrávacích projektů přes kreativní zkoušky po hlavní studiové akce a audiofilský poslech – v podstatě kdekoliv je vyžadován precizní poslech.

Kompaktní a elegantní SoundGrid Switch určený k napájení zařízení řady DiGiGrid desktop. Poskytuje jeden non-PoE upstream port pro připojení do SoundGrid sítě a čtyři downstream PoE porty umožňující připojit čtyři další zařízení DiGiGrid D, M a Q.

Přihlásit se k odběru DiGiGrid