Bezdrátové systémy

Audio-Technica

Osvědčená série Artist Elite 5000 a 4000 od firmy Audio -Technica je zárukou mimořádné kvality zvuku, o které se přesvědčilo mnoho interpretů na koncertních turné, komentátorů a konferenciérů. Je hojně využívána v pevných instalacích po celém světe. Funkce: True Diversity, rychlá přeladitelnost, pásmo UHF.

AT-One je cenově dostupný, snadno ovladatelný a přitom velmi výkonný bezdrátový set, pracující v pásmu UHF. Díky robustnímu a stylovému zpracování se AT-One stane perfektním bezdrátovým společníkem.

Zdokonalený Audio-Technica IEM systém M3 poskytuje kompletní škálu funkcí profesionálního in-ear monitoringu.

Ruční vysílače i vysílače na opasek, čili nutné komponenty druhé generace dobře známých bezdrátových systému Audio-Technica série 2000, nyní disponují vyšším vyzářeným výkonem (RF power), který přispívá k vyšší spolehlivosti provozu.

Série 3000b je rešením pro bežné uživatele bezdrátové techniky, kterí chtejí moderní systém. Funkce True Diversity, rychlá preladitelnost, pásmo UHF.

Audio-Technica System 10 je ideálním nástrojem k zachycení zvuku nejen na cestách. Systém je vhodný pro novinářskou práci, reportáže, video produkci a další aplikace. Přijímač a jeho příslušenství nabízí několik variant uchycení na různé druhy fotoaparátů, kamer a nahrávacích zařízení.

Přihlásit se k odběru Bezdrátové systémy