Bezdrátové systémy

Audio-Technica

Top produkt

Třetí generace bezdrátového systému Audio-Technica 5000 je nejnovějším přírůstkem této série. Obsahuje patentovaný dual-compander obvod, který samostatně zpracovává vysoké a nízké frekvence.

AT-One je cenově dostupný, snadno ovladatelný a přitom velmi výkonný bezdrátový set, pracující v pásmu UHF. Díky robustnímu a stylovému zpracování se AT-One stane perfektním bezdrátovým společníkem.

Body-pack přijímač pro In-Ear monitorovací systém série 3000


Technická specifikace
Přijímací systém (*1) Diversitní anténa

Ruční vysílače i vysílače na opasek, čili nutné komponenty druhé generace dobře známých bezdrátových systému Audio-Technica série 2000, nyní disponují vyšším vyzářeným výkonem (RF power), který přispívá k vyšší spolehlivosti provozu.

Novinka
Náš tip

Kompletní série 3000 Digital přináší ohromující zvukový design s nejnovějšími technologiemi a robustní kvalitou. Vychutnejte si vynikající čistotu, pohlcení a skutečný zážitek z živých vystoupení se sérií 3000 Digital, která je vybavena technologií Dante™ pro snadnou konektivitu zvuku.

Bezdrátový In-Ear monitorovací systém Audio-Technica řady 3000 (ATW-3255) je profesionální a odolný In-Ear monitorovací systém s vynikající zvukovou reprodukcí a mimořádně stabilním přenosem a nízkou hladinou šumu, ostatně tak, jak jsme u bezdrátových systémů Audio-Technica zvyk

Audio-Technica System 10 je ideálním nástrojem k zachycení zvuku nejen na cestách. Systém je vhodný pro novinářskou práci, reportáže, video produkci a další aplikace. Přijímač a jeho příslušenství nabízí několik variant uchycení na různé druhy fotoaparátů, kamer a nahrávacích zařízení.

Přihlásit se k odběru Bezdrátové systémy