Top produkt

Audio-Technica Artist Elite® wireless

Třetí generace bezdrátového systému Audio-Technica 5000 je nejnovějším přírůstkem této série. Obsahuje patentovaný dual-compander obvod, který samostatně zpracovává vysoké a nízké frekvence. Funkce True Diversity pak přináší extrémně spolehlivý a flexibilní výkon, přičemž je možnost výpadku či interferencí snížena na minimum. Přijímač nově přináší operační pásmo v rozsahu 203MHz: 470–700 MHz. Uživatelé mají také možnost volby mezi standardním přijímačem ATW-R5220 se dvěma symetrickými XLR outputy nebo přijímačem ATW-R5220DAN, který také nově obsahuje volitelný výstup Dante.

Další novinkou je také anténní kaskádový výstup, který propojuje až 8 přijímačů. Jeden pár antén tak může napájet až 16 kanálů bezdrátové sítě. Automatická funkce squelch umožňuje maximální provozní rozsah při minimalizaci potenciální interference.

V případě nečekaných interferencí pak stisknutím programovatelného multifunkčního tlačítka, umístěného na těle vysílače, jednoduše přepnete na záložní frekvenci. Bezdrátový systém je monitorovaný a řízený pomocí softwaru.

Hlavními komponenty bezdrátového setu je přijímač ATW-T5202 a body pack ATW-T5201. Přijímače jsou usazeny v pevném kovovém pouzdře, mají přehlednou OLED obrazovku, kde lze podle potřeby přepnout mezi standardním a výkonovým zobrazením, programovatelné funkce, soft touch ovládání a přepínatelný RF power (2 mW/10 mW/50 mW.) Pro úplné pokrytí šířky jsou k dispozici ve dvou různých frekvenčních pásmech: DE1, v rozsahu 470–590 MHz a EG1 v rozsahu 580–700 MHz.

Kompaktní bodypack ATW-T5201 je vybaven novým robustním 4 pinovým konektorem se šroubovací maticí, která umožňuje bezpečné připojení ke všem klopovým a hlavovým mikrofonům Audio-technica typu cH. Přijímač ATW-T5202 má zabudovaný high-pass filtr a standardní závitový držák, na který lze našroubovat různé měnitelné mikrofonní hlavy. Ty mohou být přímo od značky Audio-Technica, ale i od většiny jiných výrobců.

Abyste si mohli sami sestavit systém, který přesně vyhovuje Vašim potřebám, lze veškeré komponenty řady 5000 a jejich příslušenství zakoupit jednotlivě.

Vlastnosti:

 • Dvoukanálový přijímač poskytující šířku pásma UHF 230 MHz (470–700 MHz) pro maximální přizpůsobení v konstantně přetíženém RF prostředí
 • Kaskádovitý výstup antény umožňující připojení 8 přijímačů, tzn. napájení až 16 kanálů bezdrátové sítě pomocí jednoho páru antén.
 • Funkce Auto Squelch, která minimalizuje potenciální rušení
 • Unikátní multifunkční tlačítko pro rychlé přepnutí na záložní frekvenci
 • Dual-compander obvod pro zpracování vysokých a nízkých frekvencí (na vysílači a přijímači)
 • Duální mód zobrazení displeje, OLED obrazovka (vysílač a přijímač) pro optimální zobrazení klíčových nastavení
 • Přijímač nabízející dva vyvážené XLR outputy (ATW-R5220) nebo dva vyvážené XLR outputy a volitelné připojení DANTE (ATW-R5220DAN)
 • Dvoupásmové vysílače DE1 (470–590 MHz) a EG1 (580–700 MHz) v pevném kovovém pouzdře, OLED displej, soft touch ovládání s přepínatelným RF power (2 mW/10 mW/50 mW.), programovatelné funkce
 • Ruční vysílač vybavený high-pass filtrem a standardním závitovým držákem, na který je možné nasadit 6 vyměnitelných hlav nejprodávanějších modelů značky Audio-technica, ale i jiných výrobců.
 • Bodypack s novým 4 pinovým konektorem, umožňující bezpečné spojené s klopovými a hlavovými mikrofony typu cH značky Audio-technica
 • Pokročilý digitální Tone Lock squelch, který velmi efektivně blokuje přímé RF
 • Software pro řízení a monitorování bezdrátové sítě