Nová verze softwaru QuickQ

QuickQ software je zjednodušená verze softwaru MagicQ, s rychlým a snadným uživatelským rozhraním a komplexní sadou funkcí, díky které se programování stává hračkou i pro studenty a začátečníky v oboru. Zkušení profesionálové mohou software využívat na všechny akce téměř libovolného formátu. Softwarové rozhraní je velmi podobné chytrým telefonům. Dotyková obrazovka nabízí podporu gest, díky tomu je práce se softwarem velmi rychlá intuitivní.

Stejně jako na skutečné scéně mohou být světla rozmístěna i na domovské obrazovce softwaru, kde jsou pak vybírána a řízena pomocí jednoduchých akcí, jako je například rozevření zoomu, kliknutí na položku apod. Software také nabízí mnoho výkonných efektů, které usnadňují a zrychlují programování. Umožňuje jednoduché vytváření cue stacků a chasů a flexibilní organizaci oken s možností přetáhnutí a dokování. Software QuickQ je plně kompatibilní s pokročilejší verzí MagicQ. Uživatelům tím umožňuje přenášení souborů show mezi oběma softwary v celém rozsahu.

Vlastnosti

  • Rozhraní podobné chytrým telefonům a tabletům
  • Intuitivní sekce Menu
  • Multidotyková gesta zahrnující svírání a rozevírání
  • Cue Stacky s možností nastavení doby prolínání (fade time)
  • Rychlá organizace oken pouhým přetažením pro rychlé a snadné programování
  • Chases s nastavitelnou rychlostí, prolínáním a tapováním pro vytváření úžasných scén během programování
  • Vestavěná knihovna s efekty (pozice, barva, beam) a kanály pro ovládání intenzity
  • Rozvržení obrazovky umožňující rychlý přístup k jednotlivým světlům nebo skupinám, což zkracuje dobu programování
  • Automatická synchronizace adres a patche mezi pultem a světly s podporou RDM

Vizualizér MagicVis

Vizualizér MagicVis, zabudovaný do offline editoru QuickQ Designer, nabízí offline vizualizaci show. Při programování na konzoli QuickQ mohou uživatelé, pomocí vizualizéru zobrazit výstup konzole na monitoru externího počítače s OS Windows (PC) nebo OSX (Mac).

Kompatibilita

Všechny soubory mohou být přenášeny mezi všemi konzolemi QuickQ nebo QuickQ vizualizérem, konzolemi QuickQ a MagicQ, včetně PC verzí, napříč všemi verzemi. Při přenosu show souborů z konzole MagicQ do konzole QuickQ budou zachovány pouze vlastnosti podporované konzolí QuickQ.

Vestavěná knihovna

Software QuickQ využívá denně aktualizovanou rozsáhlou knihovnu s více než 24 tisíci personalitami sdílenými s MagicQ. Pokud vaše světlo v knihovně nenajdete, můžete si lehce naimportovat vlastní personalitu.

Nová verze je zdarma ke stažení na: http://www.chamsysquickq.com/software/