L-Acoustics KARA na Street Dance Kempu 2011

V záplavě různých hudebních a tanečních festivalů je Street Dance Kemp svým způsobem výjimečnou událostí. Sice tu také celý den zní taneční muzika, ale největší taneční souboje se odehrávají přímo na pódiu. Street Dance Kemp je světově nejprestižnější street dance setkání léta, na kterém se každoročně sejde kolem čtyř tisíc tanečníků a pečlivě vybraných lektorů a choreografů z celého světa. Letošní, v pořadí už osmý ročník se konal opět v přírodním kempu v Jedovnicích u Brna a mezi světovými legendami z oblasti taneční dominovala na pódiu i jedna legenda technologická – ozvučovací systém L-Acoustics KARA.

Street Dance Kemp 2011 – týden plný parties, tanečních workshopů s top světovými lektory a battlů, kterých se zúčastnilo více než 2000 tanečníků od úplných začátečníků až po profesionály – je zaměřen na taneční styly jako hip hop, lockin', house, poppin', break dance, krumpin', wackin', jazz, r'n'b, salsa a mnoho dalších. Letos se ho zúčastnily i takové legendy jako je Henry Link (Hip Hop, USA), Joshie (Lockin' a Wackin', Japonsko), Ian Eastwood (Hip Hop, USA), Ambra Succi (Hip Hop a Jazz, Švédsko) nebo Rabah (House, Francie). Celkem na osmi parketech se přes den konaly taneční workshopy, kde měli své různě zaměřené taneční hodiny lektoři z řad špičkových světových tanečníků. Večery pak patřily battlům nejrůznějších stylů. A nálada? Ta byla naprosto vynikající, plná pozitivní energie a chuti si konečně pořádně zatancovat. O dostatečný počet správně „podaných“ decibelů se postaral nejmladší z WST Line Source systémů L-Acoustics – modulární systém KARA. Na nízkých frekvencích mu pomáhaly výkonné subbwoofery L-Acoustics SB28 a L-Acoustics SB18. Jako pódiové monitory byly použity koaxiální reproboxy L-Acoustics 115XT HiQ. Systém napájely DSP řízené zesilovače L-Acoustics LA8. Své zastoupení v podobě digitálního mixážního pultu SD8–24 měla na Street Dance Kempu i další prestižní značka ozvučovacího průmyslu – britské DiGiCo. Vše dodala na akci prostějovská společnost F.O.H. Více o Street Dance Kempu 2011 najdete zde. Informace o produktech L-Acoustics a DiGiCo naleznete na http://www.promusic.cz/produkty.

Související produkty

Novinka

Modulární Line Source systém pro aplikace s dlouhým dosahem přes 35 m

  • Mezinárodně uznávaná Kara s Panflex technologií
  • Přidaná měnitelná směrovost a vylepšená polární stabilita
  • 4 integrované horizontální směrovosti

    70°/110° a 90°L/R)

Top produkt

High-Power Subwoofer s 2× 18" přímo vyzařující s bass reflex konstrukcí. Optimalizovaný pro frekvenční rozsah 25–200Hz. Kompatibilní se všemi L-Acoustics systémy. Pro použití se zesilovači LA8 a LA12X. Vhodný pro touring i pevné instalace.

Univerzální kompaktní subwoofer SB18 je navržen jako doplňková LF jednotka pro modulární WST line source a koaxiální systémy. Jeho použitím se spodní hranice frekvenčního pásma těchto systémů rozšíří na 32Hz.

Špičkové zesilovače s vestavěným DSP, networkingem a vzdáleným monitoringem. Špičkové 24bit převodníky, 130dB dynamický rozsah, 32bit SHARC DSP. 4 kanálový zesilovač 4× 1800W/4. Systém ochrany reproduktorů L-DRIVE.

DiGiCo SD8–24 – výkon, obratnost a srozumitelnost digitální mixáže DiGiCo s technologií Stealth Digital Processing™. Zmenšená verze konzole SD8.