DiGiCo SD8-24

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Brožura2.66 MB
PDF icon Manuál verze E2.12 MB
PDF icon Recenze1.18 MB
PDF icon Příloha Overdrive697.73 KB

DiGiCo SD8–24 – výkon, obratnost a srozumitelnost digitální mixáže DiGiCo s technologií Stealth Digital Processing™. Zmenšená verze konzole SD8.

Se software Overdrive se úroveň SD8–24 z hlediska výkonu a flexibility ještě zvýšila. Nyní je tu Overdrive 2, který pro majitele SD8–24 znamená jediné – už podruhé budou profitovat z upgrade již tak pozoruhodných funkcí SD8–24.

Kromě současných 60 Flexi kanálů a 24 Flexi sběrnic zahrnuje tato poslední modernizace nabídku dalších Dynamických EQ, vícepásmových kompresorů, FX a matrix 16×12. Doplněny byly DiGiTubes, Reorder sběrnic a možnost vytváření vícekanálových vstupů, což bylo dříve možné pouze u pultů SD7.

SD8–24 Overdrive:

  • 60 vstupních kanálů Flexi
  • 24 Flexi sběrnic
  • 10 dynamických EQ
  • 10 DiGiTuBes a 12 digitálních FX
  • 10 vícepásmových kompresorů
  • 24 grafických EQ
  • Multi Channel Folding

FPGA versus DSP

Komponenty FPGA (Field Programmable Gate Array) jsou na světě přibližně stejně dlouho jako procesory DSP. Historický problém využití FPGA ve velkých audio aplikacích spočíval v jejich relativně malé velikosti. Znamenalo to, že vykonávaly funkci jakési spojovací logiky, umožňující vzájemnou komunikace více čipů DSP. Tyto malé FPGA najdete ve většině digitálních audio konstrukcí. Díky evoluci v technologii jsou ale dnes k dispozici již mnohem větší FPGA, jejichž výpočetní výkon mnohonásobně překonává výkon i nejmodernějších DSP. Jediným problémem tak zůstává fakt, že většina vysokých škol stále zaměřuje svoji pozornost na DSP inženýrství, což má za následek velký nedostatek kvalifikovaných FPGA návrhářů. I to se však posupně změní a výhod audio konstrukcí s FPGA začnou brzy využívat další a další návrháři a konstruktéři.

Stealth Digital Processing

DiGiCo Stealth Digital Processing (Super FPGA) poskytuje jedinečnou zvukovou kvalitu, výkon a spolehlivost. Technologie byla vyvinuta od základu jako technologie budoucnosti a v oceněných pultech SD7, SD8, SD9, SD10 a SD11 se mnohokrát osvědčila na největších a nejprestižnějších světových turné, hudebních divadelních produkcích a instalacích.

Vstupní kanály: 60 Flexi
Sběrnice: 24 Flexi
Dynamické EQ: 10
DiGiTuBes: 10
Vícepásmové kompresory: 10
Digitální FX: 12
Multi Channel: ano