Velký sál v Městské knihovně v Praze zní mnohem lépe!

Ústřední knihovna v Praze se snaží neustále zlepšovat své služby. Rozšiřuje knihovní fondy, jde s dobou a digitalizuje, rekonstruuje své pobočky tak, aby byly nejenom funkční, ale lidé se v nich cítili také příjemně. A aby občas přiměli všechny bibliofily na chvilku vytáhnout nosy z knih, pořádají ve Velkém sálu Ústřední knihovny spoustu kulturních akcí – od přednášek, koncertů až po promítání filmů.

Až do nedávné doby však v sále chybělo kvalitní ozvučení, které se muselo často půjčovat. Tomu je však už konec a návštěvníci se mohou těšit z nového, kvalitního ozvučení, které pozvedne jakoukoliv akci o úroveň výš! Společně s firmou AVETON, která měla celý projekt na starosti, jsme sál vybavili systémem L-Acoustics. Konktrétně reproduktory ARCS FOCUS A ARCS WIDE, zavěšenými v hybridních WIFO clusterech, což je ideálním řešením pro prostorově složitější aplikace; doplněnými o subwoofery SB18M.

Jako frontfill jsme zvolili koaxiální reproduktory 5XT, které se díky své velikosti hodí nejenom do divadel a kulturních sálů, ale také do hotelů, kongresových center, barů, restaurací apod. 

Výkon a procesing pak zajišťují 3 zesilovače LA4X. 

Určitě doporučujeme shlédnout program akcí, které ve Velkém sále Městská knihovna pořádá. Nejenom, že vás to kulturně pozvedne na duchu, ale zároveň si užijete skvělý zvuk!