První AREA4 v PRO MUSIC

Společnost DiGiCo již od svého založení v roce 2002 nabízí špičkové digitální mixážní konzole. S novou řadou produktů AREA4 posouvá hranice a rozšiřuje své portfolio o novou instalační a integrační platformu, s cílem přinést co nejkvalitnější poslechový zážitek.

Přestože nám byl systém AREA4 poprvé představen na přísně utajené akci přímo v továrně DiGiCo v Glenrothes už v lednu 2018, velké pozornosti se mu dostalo minulý týden v Amsterdamu na veletrhu ISE 2019, kde měli návštěvníci možnost se s produktem blíže seznámit.

Digitální kouzelníci z DiGiCo se nebojí jít za hranici své komfortní zóny, jak sami říkají- nejedná se o klasickou digitální konzoli, ale o novou instalační a integrační audio platformu. Díky mnohaletým zkušenostem a těsnou spoluprácí s profesionály, bylo již nějakou dobu jasné, že je na trhu díra, kterou by právě AREA4 mohla naplnit. Tato audio platforma je ideální do pevných instalací v divadlech, koncerních halách, v kostelech, ale i na festivalech a podobně.

Mezi první příklady instalace patří svatostánek organizace Oddesa Christian Faith Centre v americkém Texasu. Původní sídlo organizace, která vznikla před více než 35 lety již kapacitně nestačilo. V lednu tohoto roku se slavnostně otevřelo nové místo pro konání pravidlelných bohoslužeb, jehož rozpočet překročil 20 milionů dollarů a nově pojme až 2000 věřících. Centrum FOH tvoří konzole DiGiCo SD10 s dvojicí SD-Racků napojených právě na AREA4 mainframe.

Ačkoliv sídlo Promusic není zdaleka tak obrovským kolosem jako křesťanské centrum v Texasu, i my máme kompletní sadu AREA4 v naší Demo Room. A taky máme fakt dobrou kávu, tak se klidně stavte.

Související produkty

Novinka

DiGiCo AREA 4 je nová instalační a integrační audio platforma, umožňující distribuovat audio signál v nejvyšší kvalitě zároveň do více oddělených prostorů.

Srdcem systému je AREA 4 processing engine s širokými možnostmi konektivity kompletního portfolia rozhraní DiGiCo a výkonným AREA 4 ovládacím softwarem umožňující routing, procesing a ovládání mixu umožňující rozšířit signál do všech zákoutí vaší instalace.

Srdcem systému je AREA 4 processing engine s širokými možnostmi konektivity z kompletního portfolia DiGiCo a výkonným AREA 4 ovládacím softwarem umožňující routing, procesing a ovládání mixu umožňující rozšířit signál do všech zákoutí vaší instalace.