DiGiCo AREA 4 Processing Engine

Srdcem systému je AREA 4 processing engine s širokými možnostmi konektivity z kompletního portfolia DiGiCo a výkonným AREA 4 ovládacím softwarem umožňující routing, procesing a ovládání mixu umožňující rozšířit signál do všech zákoutí vaší instalace.

Rack processing enginu obsahuje čtyři dedikované mix zóny, každá s vlastním stereo master výstupem, control groupami a alokovanými efekty. Navíc 128 vstupních kanálů a 48 výstupních sběrnic s plným procesingem můžete alokovat do jakékoliv zóny potřebujete. Osm programovatelných Macro tlačítek na čelním panelu vybavených TFT displeji umožňují okamžité vyvolání nastavení, nebo provádět specifické operace pro kteroukoliv ze čtyř zón, zatímco AREA 4 ovládací software běží nezávisle na Mac nebo PC počítači umožňující detailní ovládání kompletního systému. Software spravuje míchání a routing pro každou z jednotlivých zón ve spojení s novou řadou hardwarových ovládacích panelů a externích I/O jednotek s možností inteligentního popisu a vizuální zpětné vazby.

Konektivita AREA 4

Konektivita processing engine systému AREA 4 zahrnuje:

Rozšiřující karty pro SD-Rack

Trojice slotů pro rozšiřující karty SD-Rack umožňují použít celou škálu karet včetně analogových a AES. Nechybí možnost použití nových „Stadius“ 32 bitových Mic Pre-Amp i výstupích DAC karet.

DMI konektivita včetně MADI & Optocore

Čtyři sloty na karty DMI umožňují použít všechny DiGiCo DMI karty, každá s až 64 vstupy/výstupu s 96 kHz vzorkováním. V nabídce DMI karet najdete rozhraní pro MADI přes BNC nebo Cat5, Dante, Optocore, Waves SoundGrid, AES, MIC či AVIOM

MADI DMI karta může být propojena s libovolným zařízením vybaveným MADI, včetně všech konzolí DiGiCo a kompletní řady I/O racků SD série, umožňující enginu AREA 4 ovládat a sdílet již existující DiGiCo racky stejně, jako jakákoliv jiná DiGiCo konzole.

Optocore DMI karta umožňuje integraci AREA 4 do DiGiCo Optocore smyčky, zajišťující přímý přenos až 64 kanálů mezi existujícími DiGiCo systémy a AREA 4. Konzole řady SD zároveň dokáží ovládat I/O zařízení připojená přes AREA 4, což z nich dělá opravdovou součást systému.

A3232 & AStar Porty

Nové DiGiCo A3232 porty umožňují až 32 vstupů a 32 výstupů přes proprietární Cat5 propojení. Slouží ke spojení s novou řadou AREA 4 vzdálených I/O racků včetně A168 STAGE a A164 WALL jednotek. Tyto racky je možné zapojit do kaskády na jediný A3232 port, nebo je můžete použít v párech jako redundantní zařízení. Dvojice nových ASTAR portů nadále rozšiřuje přípojná místa o dalších 128 vstupů a 128 výstupů připojených do ASTAR jednotky, rozdělující 128 I/O do 4 A3232 portů. To umožňuje integrátorům propojení processing engine se vzdáleným místem pouhým jedním kabelem a distribuovat signály až na místě určení.