DiGiCo DMI karty

Rozšiřující karty do slotů DMI umožňují přímé napojení zařízení DiGiCo na příslušné audio rozhraní. Kapacita DMI slotu je až 64 kanálů in a 64 kanálů out při vzorkovací frekvenci 96 kHz.

Sloty DMI najdete na konzolích DiGiCo série S, SD12, SD7 Quantum, ale i v rozraní Orange Box, či systému Area4.

DMI-MADI-C až 64 kanálová vstupně výstupní karta pro protokol MADI přes Cat5e, sloužící především pro propojení se stageboxy DiGiCo D-Rack a D2-Rack.
DMI-MADI-B až 64 kanálová vstupně výstupní karta pro protokol MADI přes koaxiální kabel (BNC), sloužící především pro propojení se stageboxy DiGiCo D2-Rack, SD-Rack, MADI-Rack.
DMI-WAVES až 64 kanálová vstupně výstupní karta pro protokol Waves SoundGrid, umožňuje využít výhod Waves pluginů v konzolích DiGiCo S-series, SD12 a Quantum7
DMI-DANTE až 64 kanálová (48kHz) / 32 kanálová (96kHz) vstupně výstupní karta pro síťový protokol Dante
DMI-MIC 8 kanálová vstupní karta vybavená DiGiCo SD mikrofonními předzesilovači rozšiřuje počet lokálních vstupních kanálů
DMI-ADC 16 kanálová analogová vstupní karta pracující s linkovou úrovní
DMI-DAC 16 kanálová analogová linková výstupní karta
DMI-AES 16 kanálová vstupně výstupní digitální karta AES-EBU
DMI-OPTO 64 kanálová vstupně výstupní karta pro integraci Orange Boxu do sítě Optocore
DMI-AMM rozšiřující karta vybavená 64 kanálovým automixer processingem pro konzole S a SD
DMI-AVIOM 16 výstupních kanálů na 48kHz (včetně SRC) a podporou proprietárního Aviom A-Net Pro16 protokolu. Je vybavená 1 EtherCON konektorem a DIP přepínači pro výběr Stereo výstupů.
DMI-HYDRA Rozhraní s 56 vstupy a 56 výstupy na 48kHz s Primárním a Sekundárním (záložním) optickým připojením.
DMI-ME Rozhraní se 40 výstupy do Allen & Heath ME-1 nebo ME-500 Personal Mixerů. K DMI ME je možno připojit více zařízení pomocí ME-U Hubu.
DMI-A3232 rozšiřující karta, umožňující připojit ke konzolím S21/S31 až 4 stageboxy A168
DMI-KLANG až 16 imerzívních KLANG mixů ze 64 vstupních kanálů pro konzole vybavené DMI sloty s latencí 0,25 ms. Technologie KLANG:fabrik v podobě FPGA výpočetního jádra.