Známe vítěze ankety ProSoundWeb Readers Choice Awards 2018

Výherci posledního ročníku prestižní ankety webového časopisu ProSoundWeb Reader's Choice Awards jsou známi a naše produkty opět vyhrávají ve svých kategoriích. Tohoto ročníku se zúčastnil rekordní počet hlasujících, čítající přes 40 000 respondentů.

V kategorii přenosných PA systémů vyhrála L-Acoustics SYVA.

Jedná se o novou a naprosto ojedinělou kategorii reprosoustav, spojující v sobě odkaz L-Acoustics line-source s jednoduchostí plug-and-play použití a elegantní design. Míří jak do profesionálních ozvučovacích aplikací, tak i do hig-end obytných instalací, kde je vyžadován přesný přednes s vysokým SPL a vysoké nároky na design. Syva poskytuje jedinečný výkon a parametry. Horizontální/vertikální směrovost 140°x26° (+5/-21°) je optimalizovaná pro ultra široké pokrytí s rozšířeným dosahem až 35 m. Společně s boxem Syva Low se spodní hranice frekvenčního rozsahu rozšiřuje ke 40Hz, a při doplnění systému o boxy Syva Sub dokonce až k 27 Hz.

Kategorii velkoformátových digitálních mixpultů opanovalo DiGiCo SD12

SD12 zvedá laťku ve smyslu, co uživatelé očekávají od kompaktní, dostupné a víceúčelové digitální konzole. SD12 nejen poskytuje opravdový zvukový požitek, ale profituje i z dvojice 15" dotykových obrazovek, v této cenové kategorii dosud neviděných. A jako první z SD řady poskytuje konektivitu pomocí dvojice univerzálních DMI slotů a vestavěného vícekanálového USB rozhraní. 72 vstupních kanálů, 36 Aux / Sub-Group sběrnic, 12×8 matrix s plným procesingem, a všechny další výhody Stealth Core 2, konektivita přes MADI, Dante, Waves SoundGrid, vše je pokryto.

Smaart v8 vyhrál kategorii ozvučování

Již přes 20 let Smaart pomáhá audio profesionálů po celém světě zefektivnit proces nastavování a optimalizace ozvučovacích systémů v touringu i pevných instalacích. Smaart v8 byl navržen především s ohledem na specifické požadavky audio inženýrů na celém světě, což z něj dělá nejsilnější a nejadaptovatelnější softwarovou platformu pro analýzu audia na trhu. Smaart v8 nabízí snadnější konfiguraci, lepší ovladatelnost softwarového prostředí a integraci zařízení třetích stran umožňující adaptovat a rozšířit Smaart tak, aby splnil i velmi specifické aplikace.

Malé konzole vyhrála série Yamaha TF v3.5 s Dan Dugan automixerem

Malé a dostupné konzole Yamaha TF od aktualizace software v3.5 obsahují oceněný automixer Dan Dugan pro prvních 8 vstupních kanálů, což je v daném segmentu opravdovou výhodou. Do party také přibyla racková varianta TF-Rack, která poskytuje veškeré vlastnosti konzolí série TF s možností ovládání pomocí vzdálené tabletové aplikace. Spolupráce s výrobci mikrofonů Audio-Technica, Sennheiser, Shure, ale i odposlechů Ultimate Ears přinesla tovární presety pro potřeby náběru různých nástrojů, vokálů i potřeby monitoringu.

Související produkty

Syva je patentovaný Colinear source systém určený pro aplikace se středním dosahem. Je navržen pro profesionální ozvučení i do high-tech obytných prostorů s požadavkem na perfektní přednes a vysoký akustický tlak v kombinaci s elegantním vzhledem.

Zbrusu nová kompaktní digitální konzole projektu Vulcan.

Top produkt

Jeden z nejpoužívanějších měřících nástrojů pro realizaci a analýzu akustických měření a měření zvukového vybavení na světě. Jeho úkolem je pomoci „live“ zvukařům optimálně linearizovat ozvučovací systémy během samotné produkce, což u většiny starších systémů analýzy není možné vzhledem k potřebě zavést do zvukového systému speciální, na poslech nepříjemné testovací signály. SMAART také asistuje zvukovým inženýrům při analýze výstupů z reproduktorů, zesilovačů a dalších audio zařízení a pomáhá jim s analýzou prostorové akustiky.

S konzolemi série TF přichází nová dimenze ozvučování živých vystoupení, představující moderní způsob dotykového ovládání TouchFlow Operation™, obnovitelné D-PRE™ předzesilovače, pokročilý procesing a mnoho dalších vymožeností.