L-Acoustics Syva

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Specifikace produktu (EN)2.45 MB
PDF icon Uživatelský manuál (EN)2.59 MB
PDF icon Konfigurace (EN)259.56 KB

Syva je patentovaný Colinear source systém určený pro aplikace se středním dosahem. Je navržen pro profesionální ozvučení i do high-tech obytných prostorů s požadavkem na perfektní přednes a vysoký akustický tlak v kombinaci s elegantním vzhledem.

Systém Syva obsahuje šest 5" středopásmových reproduktorů s efektivním pásmem až k 87 Hz a trojici 1,75" vysokofrekvenčních membránových kompresních driverů doplněných o DOSC waveguide s progrsivním tvarováním podobným písmenu J. Toto uspořádání měničů nazvané segment source je optimalizováno pro ultra široké pokrytí 140° horizontálně a 26° (+5/-21°) vertikálně s prodlouženým dostřelem.

  • Odkaz L-Acoustics line source
  • 137 dB max SPL až do 35 Hz
  • 35 m dosah
  • Výjimečné možnosti pokrytí
  • Elegantní design
  • Plug-and-play provedení

Pro rozšíření systému o nižší frekvence až ke 40Hz je možné systém Syva doplnit o boxy Syva Low, obsahující dvojici 12" driverů založených na K2. V případě potřeby ještě hlubších sub bassů je dále možné do systému zařadit boxy Syva Sub s jedním 12" driverem s velkou výchylkou a technologií z KS28 a rozšířit tak frekvenční rozsah až ke 27 Hz.

Systém Syva je možné montovat na zeď, stativ, zavěsit, nebo jednoduše postavit na základu. Alternativně je možné Syvu pomocí plug-and-play propojovacího systému AutoConnect spojit s doplňky Syva Low a Syva Sub.