Selecon

Selecon

V nabídce Značky Selecon, člena skupiny Philips, najdete především svítidla určená pro scénické a výstavní účely. V této oblasti vyniká především dlouholetými zkušenostmi s mnoha technologickými inovacemi. Svítidla Selecon vynikají všestranností, kvalitním optickým systémem a vysokou spolehlivostí, to vše ruku v ruce s intuitivním ovládáním a unikátními bezpečnostními vlastnostmi. Jako jediný výrobce svítidel poskytuje na své produkty rozšířenou, 3 letou záruku.

Efektivita reflektorů Axial spolu s upraveným designem optiky od Seleconu poskytuje nezbytnou kontrolu na svítidlem potřebnou k svícení jevišť a velkých sálů.

Acclaim Fresnel je svítidlo 575 W / 650 W s Fresnelovou čočkou o průměru 110 mm pro všeobecné použití v divadlech, malých studiích a ve výstavnictví. Produkuje nastavitelný, měkce ohraničený kužel světla, který lze snadno navázat jeden na druhý a vytvořit tak jednolitou osvětlenou plochu.

The Acclaim PC Acclaim Fresnel je PC svítidlo s čočkou o průměru 110 mm pro všeobecné použití v divadlech a malých studiích. Produkuje nastavitelný, ostřeji ohraničený kužel světla, který lze snadno navázat jeden na druhý a vytvořit tak jednolitou osvětlenou plochu.

Arena High Performance Fresnel je svítidlo s výkonem 2.0kW/2.5kW, které využívá čočky o průměru 250mm. Světelný kužel je lehce ovladatelný a má bílo-modrý odstín.

Arena PC je svítidlo s výkonem 2.0kW/2.5kW, které využívá plankonvexní čočky o průměru 250mm. Nastavitelný světelný kužel jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Arena Theatre Fresnel je svítidlo s výkonem 2.0kW/2.5kW, které využívá čočky o průměru 200mm. Nastavitelný světelný kužel jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Rama 150 Fresnel poskytuje nastavitelný světelný kužel s měkkými hranami, který jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Rama 150 PC poskytuje nastavitelný světelný kužel s lehce ostřejšími hranami, který jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Rama High Performance 175 Fresnel poskytuje nastavitelný světelný kužel s měkkými hranami, který jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Rama 175 High Performance 80V Fresnel kombinuje přednosti lamp s nízkým napětím (vyšší efektivita, bělejší světlo) s výhodami Rama High Performance Fresnel, čímž vytváří světelný kužel s měkkými hranami, který jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Rama High Performance 175 PC poskytuje nastavitelný světelný kužel s měkkými hranami, který jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Rama LED Fresnel poskytuje nastavitelný světelný kužel s měkkými hranami, který jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Nové ploché studiové svítidlo navrženo speciálně pro svícení televizních přenosů. Více než 90 CRI, konzistentní studená bílá – 5600k a teplá bílá – 3100k v měkkém jednolitém výstupu. Konvenční chlazení bez větráčků pro tichý provoz během televizních přenosů.

Nové ploché studiové svítidlo navrženo speciálně pro svícení televizních přenosů. Více než 90 CRI, konzistentní studená bílá – 5600k a teplá bílá – 3100k v měkkém jednolitém výstupu. Konvenční chlazení bez větráčků pro tichý provoz během televizních přenosů.

Výkonný Aurora Flood vytváří jednolitý světelný kužel o 90°. Poskytuje výborné ovládání světelného kuželu, který se nerozpíjí ani neosvěcuje ostatní stage, nebo nevytváří rušivé odlesky na scéně. Je ideální na stálé instalace, nebo pro dočasnou produkci.

Performance

  • Smallest narrow angle zoom in the industry (24” long) with the light output optimized in a very compact optical design making it easy to rig and handle and requiring less space in the theatre.
  • Useful throw distances : 82ft-98ft.

Performance

  • Beam angle range: 23°-50°.
  • Useful throw distances : 69ft-82ft.
  • Modular design: universal lamp house to which any one of twelve optical systems and six light sources can be fitted.

Performance

  • A super wide zoom range ideal for onstage applications; pattern projection for entertainment and architectural applications.
  • Useful throw distances : 33ft – 52ft.

V návaznosti na ověřené technologii a informací od uživatelů, Philips Selecon nabízí novou generaci interierového LED osvětlení – PL House Light MKII LED. Tato jednotka nabízí RGBW LED s výdrží 50 000 hodin, čímž se stává perfektní náhradou 300 a 500-wattových halogenových interiérových svítidel. S PL House Light MKII LED mizí veškeré starosti s výměnou lampy.

Průlom v osvětlování cyklorám. Svítidlo PLCYC1 MKII poskytuje vyvážené osvětlení cyklorám při zachování kompaktního a lehkého designu. Při použití pouhých 140 wattů dokáže nahradit tradiční 500-wattová svítidla. Napájeno pomocí konektoru PowerCon a standartními DMX kabely.

LED svítidlo pro obecné použití v divadlech, malých studiích a ve výstavnictví. Kombinuje velmi kvalitní a výkonný světelný zdroj využívající technologii LED s klasickou Fresnelovou čočkou a prvotřídním designem Philips Selecon.

Profile spot s precizním ovládáním světelného kužele a možností kvalitní projekce goba silným světelným výstupem. Inovativní kombinace technologie se zdrojem LED a precizně navržené optiky poskytuje prvotřídní projekční kvalitu v kompaktním a robustním svítidle Philips Selecon.

LED Profile spot s precizním ovládáním světelného kuželu a možností kvalitní projekce goba silným světelným výstupem. Inovativní kombinace technologie se zdrojem LED a precizně navržené optiky poskytuje prvotřídní projekční kvalitu v kompaktním a robustním svítidle Philips Selecon.

Nová generace eliptických halogenových svítidel, poskytujících všem uživatelům mnohem účinnější, spolehlivější a bezpečnější řešení.

Lehké kompaktní LED svítidlo pro použití ve studiu a lokacích. Díky možnosti ladění bílé v rozsahu 3000°K až 6000°K je ideální pro celou řadu osvětlovacích aplikací. Má příkon pouze 50 W a může být napájeno střídavým (AC) nebo stejnosměrným (DC) napětím. Vstup pro bateriové napájení je navržen tak, aby umožnil provoz v lokacích s použitím standardních baterií.

Přihlásit se k odběru Selecon