Novinka

Smaart LE v9

Smaart LE je edice Real Time režimu Smaartu s pevným nastavením měření pro Spektrální analyzér a Transfer funkci. LE využívá stejný proces nastavení měření jako celá platforma Smaart v9, včetně několika souběžných Spektrum a Transfer Function enginů včetně průměrování živého měření. Smaart LE obsahuje základní funkcionalitu pro každodenní měření frekvenční odezvy (RTA, spektrograf, Live IR, fázi, magnitudu, koherenci).

Pokud jste uživatelem Smaartu a nikdy jste nezměnili jeho nastavení oproti základu, LE je ideální verzí Smaartu pro Vás. LE je také skvělou volbou pro studenty, uživatele, kteří se Smaart platformou začínají a kdokoliv, kdo nepotřebuje pokročilé funkce SPL režimu nebo IR režimu obsažené v Suite.

Real-Time režim

Pro většinu uživatelů Smaartu je Real-Time režim gró jejich práce s programem. Jednokanálové spektrální a dvoukanálové měření transfer funkce jsou základními nástroji profesionálních systémových inženýrů a zvukařů na celém světě. Režim Real-Time měření je přímo navržen pro rychlé, efektivní a přímočaré časové zarovnání a optimalizaci zvukového systému. For a majority of Smaart users, Real Time mode is what makes Smaart smart. The single channel Spectrum, and dual channel Transfer Function measurements are essential tools for professional sound engineers all around the world. Real-Time Mode is specifically designed for sound system engineers to be able to accomplish their alignment and optimization work quickly, efficiently, and effectively.

SPL Omezení

Smaart RT umožňuje kalibraci livobolného ze vstupů pro měření SPL a kalibrované měření spektra. RT nabízí jeden náhledový SPL metr na hlavním rozhraní pro zobrazení běžných SPL hodnot bez všech pokročilých funkcí SPL režimu, jako je logování, reportování, alarmy, atd.

Smaart RT vs Smaart LE

Smaart RT a Smaart LE oba nabízí stejné možnosti měření z více vstupů a výstupů. Liší se v hloubce nastavení a pokročilých uživatelských funkcí. RT nabízí stejný RT režim jako Smaart Suite, LE je odlehčenou verzí RT.