Novinka

Smaart RT v9

Smaart RT je samostatná verze rozhraní Real Time režimu ze Smaart Suite. RT obsahuje všechny funkce FFT měření Real Time režimu beze změn nebo omezení. RT neobsauje Impulse Response režim a SPL režim.

Real Time režim

Pro většinu uživatelů Smaartu je Real-Time režim gró jejich práce s programem. Jednokanálové spektrální a dvoukanálové měření transfer funkce jsou základními nástroji profesionálních systémových inženýrů a zvukařů na celém světě. Režim Real-Time měření je přímo navržen pro rychlé, efektivní a přímočaré časové zarovnání a optimalizaci zvukového systému.

SPL Omezení

Smaart RT umožňuje kalibraci livobolného ze vstupů pro měření SPL a kalibrované měření spektra. RT nabízí jeden náhledový SPL metr na hlavním rozhraní pro zobrazení běžných SPL hodnot bez všech pokročilých funkcí SPL režimu, jako je logování, reportování, alarmy, atd.

Smaart RT vs Smaart LE

Smaart RT a Smaart LE oba nabízí stejné možnosti více vstupů, výstupů a měření. Liší se v hloubce nastavení a pokročilých uživatelských funkcí. RT nabízí stejný RT režim jako Smaart Suite, LE je odlehčenou verzí RT.