Top produkt
Novinka

Smaart Suite v9

Smaart Suite je plně vybavená verze programu Smaart, zahrnující všechny tři, v branži standardizované režimy měření (Real Time, Impulse Response a SPL), bez jakéhokoliv funkčního limitu. Edice Suite obsahuje veškerou funkcionalitu známou ze Smaart v8.

Jedno rozhraní, tři režimy

Smaart Suite obsahuje všechny tři Smaart režimy: Real Time, Impulse Response a SPL. Každý z režimů má vlastní náběr dat, prostor pro zobrazení dat a ovládací panel, zatímco všechny režimy sdílí celkové nastavení programu a ovládací strukturu.

Real-Time režim

Pro většinu uživatelů Smaartu je Real-Time režim gró jejich práce s programem. Jednokanálové spektrální a dvoukanálové měření transfer funkce jsou základními nástroji profesionálních systémových inženýrů a zvukařů na celém světě. Režim Real-Time měření je přímo navržen pro rychlé, efektivní a přímočaré časové zarovnání a optimalizaci zvukového systému.

Režim Impulse Response

Zatímco Real-Time režim primárně zobrazuje naměřená data ve frekvenční doméně, IR režim vyniká v zobrazení odezvy systému v časové doméně a to v detailním lineárním, logaritmickém a ETC (energy time curve) zobrazení, a to jak frekvenční odezvy, histogram, či spektrograf. Akustičtí inženýři uvítají IR režim pro detailní výpočty a tabulky pro RT60, STI, STIPA, CIS a další.

Režim SPL

Režim SPL poskytuje kompletní řešení pro monitoring, logování a reportování úrovní akustického tlaku (SPL). Smaart je průmyslovým standardem mezi softwarovými řešeními pro monitoring SPL díky grafům SPL historie, plně nastavitelným měřením, možnostem vzdáleného dohledu, alarmům a poznámkám k událostem, nastavitelnému barvení hodnot na základě barev semaforu, logování a tvorbě hlášení a Class 1 nebo 2 kompatibilitě s 10 EaZy hardware.