Pro Audio příslušenství

L-Acoustics

Earthworks

Fischer Amps

Ultimate Ears

ASL

WAVES

DiGiGrid

Li.LAC se postará o účinnou dezinfekci handheld mikrofonů, bezdrátových vysílačů, headsetů, klopových mikrofonů a dalších zařízení.

Ochranné přepravní pouzdro pro elektroniku o výšce 2U, navržené pro stohování nebo zavěšení.

Náš tip

Case s komplexní sadou nástrojů potřebných na jakékoliv akci. Case je pevné konstrukce, odolný vůči prachu a vodě, má pevnou gumovou rukojeť. Vnitřní rozměry: 47×36×19cm

1/2" kalibrační adaptér pro všechny mikrofony M série.

Standardní mikrofonní zásuvný držák pro QTC, TC, SR, Periscope, DP a M sériie. Barva: černá nebo bílá

Pěnový windscreen ve tvaru slzy pro mikrofony QTC, TC a M série. Je navržen tak, aby přesně padl na hlavu mikrofonu a zabránilo se tak nadměrnému šumu. Barva: šedá

Standardní pěnový windscreen pro QTC, TC a M Série. Je navržen tak, aby přesně padl na hlavu mikrofonu a zabránilo se tak nadměrnému šumu.

Pěnový windscreen pro všechny typy mikrofonů série FlexMics a SR25. Je navržen tak, aby přesně padl na hlavu mikrofonu a zabránilo se tak nadměrnému šumu. Barva: šedá

Velký pěnový windscreen pro SR20, SR30 a SR30HC.

19" Rackmount adaptér pro Drum In Ear Amp, může být dodáván jako volitelný doplněk, který umožní integrovat Drum InEar Amp do Racku (rack mount 3U).

Univerzální držák pro ButtKicker, ButtKicker mini a Bass Pump III.

Tester pro snadné a rychlé testování reproduktorů a zvukových systémů, aniž by byla zapotřebí montáž. Pro kontrolu reproduktoru je zapotřebí pouze reproduktor, kabel a tester. Ideální nástroj pro zvukaře.

Mini DI-Box je první DI-Box, opatřený klipem pro připnutí na opasek nebo popruh hudebního nástroje. Díky tomu je nesymetrická signálová cesta je velmi krátká, což minimalizuje možnost rušení přenášeného signálu.

Adaptérové kroužky pro ušní ucpávky vhodné pro In Ear sluchátka typu Ultimate Ears super.fi 5Pro, super.fi 5EB a triple.fi 10.

Akustické filtry vyrobené na zakázku kompatibilní pro modely sluchátek řady super.fi / triple.fi.

Typy filtrů:- 6dB útlum vnějšího hluku
- 9dB útlum vnějšího hluku
- 12dB útlum vnějšího hluku
- 18dB útlum vnějšího hluku
- 25dB útlum vnějšího hluku

Kabel Verze II pro UE sluchátka dlouhý 121cm (48"). Barva: béžová, transparentní nebo černá

Kabel Verze II pro UE sluchátka dlouhý 163cm (64"). Barva: béžová, transparentní nebo černá

Náhradní kabely pro Ultimate Ears In Ear systémy. Všechny kabely mají pozlacený konektor 3,5mm Stereo Jack – úhlový. Barva: transparentní, béžová a černá Délka: 121cm (48")

Náhradní kabely pro Ultimate Ears In Ear systémy. Všechny kabely mají pozlacený konektor 3,5mm Stereo Jack – úhlový.

  • Barva: transparentní, béžová a černá
  • Délka: 163cm (64")

Přizpůsobivé pěnové (molitanové) sluchátkové nástavce, které zajistí dokonalé a pevné držení v uchu, aniž by došlo ke svírání. Také zvýšují útlum od vnějšího hluku v porovnání se silikonovými nástavci.

Ultimate Ears silikonové nástavce, pro Ultimate Ears triple.fi nebo super.fi sluchátkové systémy. Velikost: S (small), M (medium), L (large) Barva: černá nebo šedá

Náhradní ušní ucpávka pro In Ear sluchátka Ultimate Ears Ambient. Typy sluchátek:

  • Ultimate Ears 5 Ambient
  • Ultimate Ears 7 Ambient
  • Ultimate Ears 11 Ambient

Ušní ucpávky pro Ultimate Ears super.fi 5Pro, 5EB, 3Studio, triple.fi nebo pro super.fi 4 / 4vi. Mohou být s filtrem nebo bez filtru.

Náš tip

Kompaktní a přenosná DSP jednotka s možností montáže do racku o velikosti půl 2U, která umožňuje převzít na sebe veškerou zátěž spojenou s výpočty pluginů Waves ať už ve studiu, nebo při živém zvučení.

Šikovně navržené kompaktní SoundGrid rozhraní se čtyřmi analogovými vstupy a šesti analogovými výstupy ve stejném designu, jako DiGiGrid M a Q.

Nahrávací rozhraní pro hudebníky. Perfektní pro domácí použití, ve studiu nebo v libovolném hudebním prostředí, kde záleží na perfektním výsledku. Stylová jednotka se dvěma vstupy a dvěma výstupy, super jednoduché plug and play použití pro současný monitoring i recording.

Rozměry malý, ale vzhled může klamat. Sluchátkový zesilovač DiGiGrid Q skvěle doplňuje řadu high-end audio rozhraní. Tato chytrá, malá krabička byla navržena k napájení sluchátek při opravdu vysokých úrovních hlasitosti, je plně kontrolovatelná a hodí se pro libovolnou audio aplikaci: od domácích nahrávacích projektů přes kreativní zkoušky po hlavní studiové akce a audiofilský poslech – v podstatě kdekoliv je vyžadován precizní poslech.

Kompaktní a elegantní SoundGrid Switch určený k napájení zařízení řady DiGiGrid desktop. Poskytuje jeden non-PoE upstream port pro připojení do SoundGrid sítě a čtyři downstream PoE porty umožňující připojit čtyři další zařízení DiGiGrid D, M a Q.

Přihlásit se k odběru Pro Audio příslušenství