Pro Audio příslušenství

L-Acoustics

Earthworks

Fischer Amps

Ultimate Ears

ASL

WAVES

DiGiGrid

Novinka

Li.LAC se postará o účinnou dezinfekci handheld mikrofonů, bezdrátových vysílačů, headsetů, klopových mikrofonů a dalších zařízení.

Ochranné přepravní pouzdro pro elektroniku o výšce 2U, navržené pro stohování nebo zavěšení.

Náš tip

Case s komplexní sadou nástrojů potřebných na jakékoliv akci. Case je pevné konstrukce, odolný vůči prachu a vodě, má pevnou gumovou rukojeť. Vnitřní rozměry: 47×36×19cm

1/2" kalibrační adaptér pro všechny mikrofony M série.

Instalační XLR-Male konektor pro kabely mikrofonů série C30.

Nárazu odolný kufr pro FullKit DrumKit mikrofony (sada DFK1 vyžadující CMK-C a DFK-C).

Hliníkový kufr pro DK25/L (3× SR25, 1× KickPad, 1× Windscreen) s pěnovou vložkou pokrytou modrým syntetickým sametem.

Hliníkový kufr pro DK25/R (2× TC25, 1× SR25, 1× Windscreen, 1× KickPad) s pěnovou vložkou pokrytou syntetickým sametem v barvě kaštanu

Zero Hallliburton kufr pro DK50/R (2× QTC50, 1× SR30, 1× KickPad, 3× LevelPad, Windscreen) s pěnovou vložkou pokrytou modrým syntetickým sametem.

Dřevěný box (třešeň) pro 2 mikrofony QTC40, QTC50, TC30, M30, SR30, SR30/HC.

Specifikace:

 • Materiál: dřevo (třešeň)
 • Typ uzávěru: západka
 • Vnější rozměry (Š x H x V): 27,58×13,34×5,08 cm
 • Hmotnost: 907,2g

Dřevěný box pro 1× mikrofon SR30, SR30/HC, SR25 nebo SR20 a 1× windscreen včetně otvoru pro mikrofonní držák.

Specifikace:

 • Materiál: dřevo
 • Typ uzávěru: západka
 • Vnější rozměry (Š x H x V): 26.35×18.42×8.89 cm
 • Hmotnost: 793,8g

Dřevěný box pro 1× mikrofon QTC50, QTC40, TC30, M50 nebo M30.

Specifikace

 • Materiál: dřevo
 • Typ uzávěru: západka
 • Vnější rozměry (Š x H x V): 26.35×18.42×8.89 cm
 • Hmotnost: 793,8g

Dřevěný box pro 1 nebo 2 mikrofony M30BX.

Specifikace

 • Materiál: dřevo
 • Typ uzávěru: západka
 • Vnější rozměry (Š x H x V): 26.35×18.42×8.89 cm
 • Hmotnost: 793,8g

Dřevěný box pro 1 nebo 2 mikrofony TC20, TC25, QTC30 nebo SR25.

##

 • Materiál: dřevo
 • Typ uzávěru: západka
 • Vnější rozměry (Š x H x V): 21.59×13.34×9.53 cm
 • Hmotnost: 680,4g

Dřevěný box pro 1 nebo 2 mikrofony P30/C, P30/HC, DP25/C nebo DP30/C.

KickPad je pasivní zařízení (pad/EQ procesor), které nepotřebuje phantomové napájení a lze ho použít buď s kondenzátorovými nebo se všemi dynamickými kardioidními mikrofony, používanými pro Kick bubny. Poskytuje skvělé výsledky při nahrávání i při živém vystoupení.

Standardní mikrofonní zásuvný držák pro QTC, TC, SR, Periscope, DP a M sériie. Barva: černá nebo bílá

Standardní mikrofonní naklapávací držák pro QTC, TC, SR, Periscope, DP a M série. Barva: černá nebo bílá

Pěnový windscreen ve tvaru slzy pro mikrofony QTC, TC a M série. Je navržen tak, aby přesně padl na hlavu mikrofonu a zabránilo se tak nadměrnému šumu. Barva: šedá

Standardní pěnový windscreen pro QTC, TC a M Série. Je navržen tak, aby přesně padl na hlavu mikrofonu a zabránilo se tak nadměrnému šumu.

Přepravní kufr pro PM40 PianoMic™ systém.

Pódiový montážní prvek pro všechny mikrofony FlexMics série.

RM1 – RimMount ™ je speciálně navržený držák pro snadnou montáž Drum Periscope nebo Periscope mikrofonů na horní či spodní okraj bubnu. Celý kovový držák je potažen silnou vrstvou polyolefinů pro ochranu před odřením nebo poškrábáním bubnu.

Hliníkový windscreen pro mikrofony SR20, SR30 a SR30/HC. Je navržen tak, aby přesně padl na tyto mikrofony a zabránilo se tak nadměrnému šumu. Barva: černá

Nerezový windscreen pro mikrofony SR30 a SR30/HC. Je navržen tak, aby přesně padl na tyto mikrofony a zabránilo se tak nadměrnému šumu. Barva: černá

Pěnový windscreen pro všechny typy mikrofonů série FlexMics a SR25. Je navržen tak, aby přesně padl na hlavu mikrofonu a zabránilo se tak nadměrnému šumu. Barva: šedá

Velký pěnový windscreen pro SR20, SR30 a SR30HC.

19" Rackmount adaptér pro Drum In Ear Amp, může být dodáván jako volitelný doplněk, který umožní integrovat Drum InEar Amp do Racku (rack mount 3U).

Univerzální držák pro ButtKicker, ButtKicker mini a Bass Pump III.

Tester pro snadné a rychlé testování reproduktorů a zvukových systémů, aniž by byla zapotřebí montáž. Pro kontrolu reproduktoru je zapotřebí pouze reproduktor, kabel a tester. Ideální nástroj pro zvukaře.

Mini DI-Box je první DI-Box, opatřený klipem pro připnutí na opasek nebo popruh hudebního nástroje. Díky tomu je nesymetrická signálová cesta je velmi krátká, což minimalizuje možnost rušení přenášeného signálu.

Adaptérové kroužky pro ušní ucpávky vhodné pro In Ear sluchátka typu Ultimate Ears super.fi 5Pro, super.fi 5EB a triple.fi 10.

Akustické filtry vyrobené na zakázku kompatibilní pro modely sluchátek řady super.fi / triple.fi.

Typy filtrů:- 6dB útlum vnějšího hluku
- 9dB útlum vnějšího hluku
- 12dB útlum vnějšího hluku
- 18dB útlum vnějšího hluku
- 25dB útlum vnějšího hluku

Kabel Verze II pro UE sluchátka dlouhý 121cm (48"). Barva: béžová, transparentní nebo černá

Kabel Verze II pro UE sluchátka dlouhý 163cm (64"). Barva: béžová, transparentní nebo černá

Náhradní kabely pro Ultimate Ears In Ear systémy. Všechny kabely mají pozlacený konektor 3,5mm Stereo Jack – úhlový. Barva: transparentní, béžová a černá Délka: 121cm (48")

Náhradní kabely pro Ultimate Ears In Ear systémy. Všechny kabely mají pozlacený konektor 3,5mm Stereo Jack – úhlový.

 • Barva: transparentní, béžová a černá
 • Délka: 163cm (64")

Přizpůsobivé pěnové (molitanové) sluchátkové nástavce, které zajistí dokonalé a pevné držení v uchu, aniž by došlo ke svírání. Také zvýšují útlum od vnějšího hluku v porovnání se silikonovými nástavci.

Ultimate Ears silikonové nástavce, pro Ultimate Ears triple.fi nebo super.fi sluchátkové systémy. Velikost: S (small), M (medium), L (large) Barva: černá nebo šedá

Náhradní ušní ucpávka pro In Ear sluchátka Ultimate Ears Ambient. Typy sluchátek:

 • Ultimate Ears 5 Ambient
 • Ultimate Ears 7 Ambient
 • Ultimate Ears 11 Ambient

Ušní ucpávky pro Ultimate Ears super.fi 5Pro, 5EB, 3Studio, triple.fi nebo pro super.fi 4 / 4vi. Mohou být s filtrem nebo bez filtru.

Náš tip

Kompaktní a přenosná DSP jednotka s možností montáže do racku o velikosti půl 2U, která umožňuje převzít na sebe veškerou zátěž spojenou s výpočty pluginů Waves ať už ve studiu, nebo při živém zvučení.

Šikovně navržené kompaktní SoundGrid rozhraní se čtyřmi analogovými vstupy a šesti analogovými výstupy ve stejném designu, jako DiGiGrid M a Q.

Nahrávací rozhraní pro hudebníky. Perfektní pro domácí použití, ve studiu nebo v libovolném hudebním prostředí, kde záleží na perfektním výsledku. Stylová jednotka se dvěma vstupy a dvěma výstupy, super jednoduché plug and play použití pro současný monitoring i recording.

Rozměry malý, ale vzhled může klamat. Sluchátkový zesilovač DiGiGrid Q skvěle doplňuje řadu high-end audio rozhraní. Tato chytrá, malá krabička byla navržena k napájení sluchátek při opravdu vysokých úrovních hlasitosti, je plně kontrolovatelná a hodí se pro libovolnou audio aplikaci: od domácích nahrávacích projektů přes kreativní zkoušky po hlavní studiové akce a audiofilský poslech – v podstatě kdekoliv je vyžadován precizní poslech.

Kompaktní a elegantní SoundGrid Switch určený k napájení zařízení řady DiGiGrid desktop. Poskytuje jeden non-PoE upstream port pro připojení do SoundGrid sítě a čtyři downstream PoE porty umožňující připojit čtyři další zařízení DiGiGrid D, M a Q.

Přihlásit se k odběru Pro Audio příslušenství