Náš tip

L-Acoustics Tech Toolcase

Case s komplexní sadou nástrojů potřebných na jakékoliv akci. Case je pevné konstrukce, odolný vůči prachu a vodě, má pevnou gumovou rukojeť. Vnitřní rozměry: 47×36×19cm

Toolcase obsahuje následující komponenty:

  • PELI 1550: PELICAN Case
  • LAP-TEQ PLUS: laserový měřič úhlů (inklinometr)
  • SMART TOOL: ruční digitální měřič úhlů (inklinometr)
  • TruPulse™ 200: laserový měřič vzdálenosti a úhlů (inklinometr)
  • Leica DISTO™ D3: laserový měřič vzdálenosti
  • Pásmo – 30m: 2×

PELI 1550

Vodotěsný, prachotěsný, odolný chemikáliím, korozi a prakticky nerozbitný kufr nabízí absolutní ochranu pro vaše vybavení. Díky své konstrukci z ultra nárazuvzdorného kopolymeru je Peli 1550 extrémně pevný a zároveň lehký. Neoprenové těsnění a snadno otevíratelné ABS zámky kufr perfektně utěstní, zatímco automatické ventily zajišťují rychlé vyrovnání atmosférického tlaku, aniž by dovnitř pustily kapku vody. Kufr Peli 1550 je testovaný oproti vojenskému standardu MIL-C-4150J, utěsnění IP-67 a ATA (asociace letecké dopravy).

LAP-TEQ PLUS

Dokáže spočítat site úhel horního boxu line array v rozsahu ±40° s rozlišením 0.1°. Poslední hodnota se zobrazuje v druhém řádku i po následujícím spuštění modulu a je možné ji tak porovnat s následujícím array. Vestavěný laser umožňuje ověřit impaktní bod přímo v publiku. Sada LAP-TEQ PLUS se dodává se dvěma senzorovými moduly a jedním displej modulem. Další senzorové moduly pro více clusterů se dají dokoupit zvlášť. Displej modul se připojuje pomocí standardního, až 50 m dlouhého, symetrického XLR mikrofonního kabelu. Senzorový modul je napájen přímo z displej modulu. Novinkou je zelený 520 nm laser třídy 3R s křížem s rozptylem 7°, Li-Pol akumulátor, 1,8" barevný grafický TFT displej. Kalibraci senzorů je možné provádět přímo pomocí displej modulu.
Poznámka: Nové LAP-TEQ PLUS senzory nejsou kompatibilní s původními LAP-TEQ displeji.

SMART TOOL

Měří sadu site úhlů v plném 360° rozsahu s rozlišením 0,1°. Úhly jsou zobrazené ve stupních, procentech, a jednotkách sklonu střechy. Šipka indikuje směr nahoru a dolů a zvukový signál usnadňuje dosažení požadovaných úhlů.

TRUPULSE™ 200

Laserový dálkoměr a inklinometr vybavený optikou a přenosem dat pomocí sériového RS232 portu. Měřená vzdálenost může dosahovat až 1000 m a to bez potřeby odrazného bodu. Vestavěná 3 bodová snímací rutina umožňuje rychlý výpočet výšky. Režim „Closest“ a „Farthest“ umožňuje najít nejbližší a nejvzdálenější bod mezi více objekty. „Continuous“ režim poskytuje konstantní aktualizace při zaměřování více cílů. Zařízení se dodává s kufříkem, hadříkem na čočku, popruhem na krk a manuálem.

LEICA DISTO™ D3

Multifunkční zařízení pro snadné, rychlé a efektivní měření vzdáleností a úhlů s absolutní přesností i za překážkami. Integrovaný senzor náklonu také umožňuje výpočet horizontální vzdálenosti. Další senzor detekuje světelné podmínky a automaticky zapíná podsvícení displeje a klávesnice, takže se na zařízení můžete spolehnout i v tmavých prostorech.

2 Měřicí pásma

Sada dvou uzavřených měřicích pásem ze skelných vláken potažených vinylem o délce 30 m v pevném ABS pouzdru vybaveném sklápěcími držadly