L-Acoustics KIVA II

Ke stažení: 

Kiva II je nový, ultra kompaktní modulární line array s maximální hodnotou SPL úžasných 138 dB, impedancí 16 ohmů a novou, velmi pevnou ozvučnicí. Svými parametry je novým šampionem na trhu v poměru velikost / výkon.

Vlastnosti KIVA II

138 dB max SPL (+ 6 dB SPL vs. Kiva)
Kompaktní rozměry, nízká hmotnost
16 ohmů impedance
Horizontální pokrytí 100°
Vertikální pokrytí 15°
Množství rigging příslušenství
Velmi pevná ozvučnice
RAL program
Krytí IP43

I přes své ultra kompaktní rozměry využívá KIVA II na plno technologii L-Acoustics WST (Wavefront Sculpture Technology), což jí dává skvělé parametry „dostřelu“ a generuje vyrovnané SPL od prvních do posledních řad publika. Uspořádání měničů do tvaru písmene K generuje symetrické horizontální pokrytí o šířce 100° bez jakýchkoliv sekundárních laloků a to v celém frekvenčním pásmu.

S hmotností pouhých 14 kg, elegantními křivkami a skvěle navrženým riggingem je snadné systém Kiva II diskrétně integrovat do libovolných architektonických podmínek, takže nepůsobí rušivým dojmem. Ideálně se hodí také pro vícekanálové L-ISA instalace. Vylepšená odolnost proti vlivům prostředí, nové rigging příslušenství a prvky pro snadnější vizuální kontrolu zabezpečení výrazně rozšiřují možnosti použití.