Nejrychlejší kalibrace zvukového systému díky M1 od L-Acoustics

Není to tak dlouho, co vyšla nová verze software LA network Manager 3 a už si můžeme brousit zuby na další nástroj podporující systémový přístup značky L-Acoustics. Kalibrace zvukového systému je od teď opravdu hračka!

Představujeme vám M1, komplexní měřicí platformu integrovanou do P1 AVB procesoru

M1 je jediný nástroj na trhu, který v sobě kombinuje měřicí a ovládací software. Představuje spolehlivou a nejefektivnější metodu pro kalibraci, rozšiřuje uživatelské možnosti a šetří Váš čas.

Jak? Podívejte se na naše video, ve kterém Vám Scott Sugden z L-Acoustics v 5 minutách ukáže to nejlepší, co M1 nabízí. Video je v angličtině, ale můžete si k tomu zapnout české titulky.

M1 automatizuje proces sběru dat a jejich následnou FFT analýzu. Měření stačí provést pouze jednou a automatizovaně podle nastavených group a lokací, následné úpravy EQ a časové zarovnání můžete již provést offline a bez nutnosti produkovat další hluk v podobě růžového šumu.

S M1 stačí umístit měřicí mikrofony pouze pro prvotní náběr dat. Data jsou získávána a kompilována v softwaru a měření lze vizualizovat jednotlivě, jako prostorové průměry nebo jako součty celků. Pokud potřebujete provést jakoukoliv úpravu EQ, můžete tak udělat virtuálně a následně analyzovat a optimalizovat přímo v modulu M1. Produkční tým tak ušetří čas a náklady.

Všechny měřicí a ovládací nástroje jsou v rámci M1 plně integrovány. Pokud tedy provedete změnu v jednom z nástrojů, promítne se i v ostatních oblastech.

Během show pak M1 nabízí real-time monitoring pomocí RTA (Real Time Analyzer). Jak jistě z Vašich zkušeností víte, během show může kolísat například teplota nebo vlhkost, lidé se v hledišti různě pohybují… To může vést k nutnosti upravit parametry zvukového systému. Jako řešení tohoto problému Vám RTA M1 přináší grafické znázornění chování systému, zatímco LA Network Manager neustále analyzuje nové atmosférické podmínky a podle toho navrhuje korekce.

M1 je zkrátka budoucnost pro kalibraci a monitorování Vašeho systému. Šetří Váš čas, pomáhá snižovat výskyt chyb a Vy se tak můžete plně soustředit na svou práci. Diváci si díky tomu užijí nezapomenutelnou show, která bude znít perfektně od prvního okamžiku.

Související produkty

Zařízení s názvem P1 v 1U rackovém provedení kombinuje EQ stanici s možností nastavení delay, dynamickým procesingem a více-vstupou mikrofonní měřicí platformu s offline delay finderem a modelováním ekvalizace.