L-Acoustics představuje nejnovější ultra kompaktní subwoofer SB10i

Nejnovější instalační subwoofer L-Acoustics, který je ideální pro všechny aplikace, od špičkových obytných prostor až po nesčetné komerční prostory, poskytuje basový výkon, který skutečně neodpovídá jeho malým rozměrům.

Společnost L-Acoustics s potěšením oznamuje uvedení svého nejnovějšího přírůstku do řady SB, modelu SB10i. Přináší stejný zvukový podpis jako mnohem větší subwoofery společnosti, ale z výrazně zmenšené konstrukce skříně, SB10i není o mnoho větší než dvě krabice od bot vedle sebe.

„R&D týmy společnosti L-Acoustics přijaly výzvu navrhnout nízkofrekvenční reprobox se zvukem uznávaným v oboru L-Acoustics s proporcemi ozvučnice, hodící se i do obývacího pokoje,“ říká produktový manažer společnosti L-Acoustics Germain Simon. „I když to může znít, jako popírání fyzikálních zákonů, nová SB10i tohoto cíle dosahuje. Koncentruje plný výkon subwooferů řady SB do neuvěřitelně malého a efektivního balení, které se hodí do jakéhokoli prostředí, kde je požadován vizuálně nenápadný, ale přitom vysoce výkonný systém.“

Vysoce výkonný subwoofer SB10i, vybavený jedním 10palcovým měničem, nízkofrekvenčním limitem 27 Hz a maximálním výstupním SPL 124 dB, má rozměry pouhých 540×540×170 mm a váží pouhých 15 kg. Zvukově koresponduje s ultrakompaktními koaxiálními reproduktory L-Acoustics X4i a 5XT, má elegantní diskrétní design a je k dispozici v barvách RAL, takže je vynikající volbou pro špičková obytná a komerční prostředí, sofistikovaná pohostinská zařízení, luxusní sportovní boxy, instalace v muzeích a mnoho dalšího.

SB10i nabízí flexibilní a neomezené možnosti instalace. Integrovaná „technická plocha“ obsahuje všechny konektory a montážní body z jedné strany, takže montážní hardware, kabely a konektory lze vkusně skrýt bez ohledu na to, kde a jak je SB10i nainstalován: volně stojící na polici nebo zastrčený pod pohovkou, křeslem nebo architektonickým prvkem.

„Na rezidenčním a komerčním trhu roste poptávka po audiosystémech, které poskytují stejný zážitek, jako byste byli na dynamickém, živém koncertě,“ říká Nick Fichte, globální obchodní manažer společnosti L-Acoustics Creations. „S uvedením nového subwooferu SB10i na trh máme nyní k dispozici dokonalý esteticky nenápadný subwoofer, který poskytuje úderný nízkofrekvenční bass, jenž je charakteristickým znakem našich proslulých festivalových a koncertních zvukových systémů. Skutečnost, že je dostatečně nenápadný, aby mohl být umístěn pod židlí nebo pohovkou, bude nečekaným bonusem pro rezidenční i komerční projekty.“

SB10i je možné objednat již nyní, přičemž zahájení sériových dodávek je naplánováno na první čtvrtletí roku 2022.

Související produkty

Novinka

SB10i ultra kompaktní subwoofer, ne větší, než dvě krabice od bot vedle sebe. Disponuje jedním 10 palcovým měničem, nízkofrekvenčním limitem 27 Hz a maximálním SPL výstupem 124 dB, to vše při rozměrech pouze 540×540×170 mm a hmotnosti pouhých 15 kg.

Díky nejnovějšímu přírůstku koaxiální série X, již není třeba dělat kompromisy v kvalitě zvuku při instalaci v malých prostorech.

DSP zesilovač navržený speciálně pro potřeby pevných instalací pro napájení kompaktních boxů značky L-Acoustics s architekturou 4×4 kanálů a možností můstkování dvou až všech čtyř kanálů pro napájení středně i velko formátových reproboxů v různých typech aplikací.