G6 od Wireless Solution – nová generace bezdrátových DMX systémů

Švédská společnost Wireless Solution, která se po celém světe proslavila svou řadou bezdrátových DMX produktů W-DMX, uvedla na trh v prosinci loňského roku novou generaci BlackBoxů s označením G6.

Všechny modely G6 jsou vybaveny nejmodernější technologií a obsahují některé zcela nové funkce a komunikační protokoly, včetně ArtNet a Streaming ACN přes WiFi, podporu RDM ve všech modelech, Bluetooth konektivitu pro konfiguraci a aktualizaci SW a plnou kompatibilitu s technologií CRMX od LumenRadio.

Michael Karlsson, šéf vývoje v LumenRadio a Wireless Solution, k tomu říká: Zavedením oficiální podpory WiFi i Bluetooth a také podporou technologie CRMX od LumenRadio u nových modelů G6 posouváme bezdrátové DMX na zcela novou úroveň. Mnoho let se vedly nekonečné diskuze zejména v otázce společného standardu bezdrátového přenosu DMX v oblasti zábavního osvětlení. Zavedením kompatibility mezi W-DMX a CRMX nyní zákazníkům nabízíme první skutečnou DMX kompatibilitu na světě.

Michael pokračuje: S technologií W-DMX a CRMX, nyní společně pod křídly LumenRadio, máme unikátní možnost vytvořit opravdu globální standard pro bezdrátový DMX. Budeme pokračovat v tvrdé práci, abychom našim zákazníkům maximálně usnadnili nasazení bezdrátového přenosu DMX v jejich projektech bez nutnosti přemýšlet nad tím, kterého dodavatele použít. Budeme se také snažit co nejvíce zjednodušit uvádění zařízení do provozu a umožnit změny nastavení s vynaložením minimálního úsilí.

Robert Larsson, business area manager Wireless Solution, říká:Během posledních 15 let Wireless Solution přispívá k transformaci osvětlovacího průmyslu vývojem spolehlivého a inovativního bezdrátového ovládání světel. Naše výrobky, známé také jako W-DMX, jsou dnes nepostradatelné při „live“ produkcích, v divadlech i v systémech architektonického osvětlení. My, zde ve Wireless Solution, máme obrovské zkušenosti a odborné znalosti v oblasti bezdrátové komunikace a inženýrství. I nadále budeme investovat do našich produktů W-DMX, aby naši zákazníci byli stále lépe vybaveni a schopni plnit budoucí požadavky jejich klientů a partnerů.

Nové produkty W-DMX G6 jsou dostupné od ledna letošního roku.

O Wireless Solution: Společnost Wireless Solution je výrobcem bezdrátových DMX řídících systémů osvětlení pro koncové uživatele i OEM partnery. Byla založená v roce 2003 a její hlavní sídlo se nachází v Uddevalle ve Švédsku.

Související produkty

W-DMX BlackBox G6 je nejnovější generace nejoblíbenější série profesionálních produktů pro bezdrátový přenos signálu DMX.