DiGiCo přináší Theatre rozšíření pro SD12

Theatre rozšíření pro SD a Quantum konzole je všudypřítomnou volbou divadelních zvukařů nejen na západním pobřeží a Broadway. Teď, když DiGiCo vydalo ‚T‘ software pro SD12, zpřístupnilo v live hudebním prostředí oblíbenou konzoli i divadlům celého světa.

SD12T umožňuje přizpůsobit pečlivě vyladěný hardware a Stealth Digital Processing specifikům divadelního programování. Pamatováno je na hromadné úpravy cue, alternace, aliasy, CG cue, ale i na takové detaily, jako zhasínání neaktivních stripů.

Vlastnosti T rozšíření s českými titulky

Rozšíření SD12T nabízí ve standardu 96 vstupních kanálů, 48 sběrnic a matrix 12×8, flexibilní a rozšiřitelné I/O zahrnuje sloty na DMI karty pro libovolné průmyslové formáty, od analogového rozšíření po síťové protokoly jako Dante a Waves SoundGrid. Široká I/O sekce SD12 nabízí osm mikrofonních/linkových vstupů, osm linkových výstupů, dvojité MADI in/out rozhraní a volitelnou rozšiřitelnost o Optocore konektivitu.

„Naše T konzole jsou úžasně populární, protože řeší mnoho specifik divadelních produkcí,“ říká ambasador značky DiGiCo Dan Page. „V posledních měsících naši divadelní zákazníci, především ti, kteří pracují na regionálních turné, žádali pro další kompaktní a cenově dostupný pult. SD12 je extrémně populární v ostatních sektorech trhu a pasuje tam i ve smyslu rozměrů. Přidáním divadelního rozšíření nyní přináší na SD12 stejnou sadu nástrojů, jako mají ostatní ‚T‘ konzole, což z ní dělá ideální přírůstek do T řady.“

Související produkty

Zbrusu nová kompaktní digitální konzole projektu Vulcan.