Audio-Technica mikrofony pro bezdrátové systémy

Jedná se o mikrofony řady cW se 4 pinovým konektorem HRS, jimiž jsou osazeny všechny belt packy bezdrátových systémů Audio-Technica UniPak™ – Artist Elite Wireless, série 2000, série 3000, digitální System 10 i AT-ONE.

Hlavové bezdrátové mikrofony

Vyráběné ve dvou barevných provedeních, klasické černé a divadelní béžové (varianta TH). Ultralehký design jednotlivých modelů dovoluje zavěšení na jakýkoliv ušní boltec a lze je bez únavy nosit celé hodiny. Možno dodat s napájecím modulem a 4 pinovým konektorem pro UniPak® systém.

Mikrofonky se sponou na klopu a kravatu

Jsou navržené pro nošení jako klopové, skryté v oblečení nebo ve vlasech. Poskytují srozumitelnou, přesnou reprodukci hlasu s decentním vzhledem, vhodné pro použití v divadlech, vysílacích studiích, kostelech apod.

Nástrojové mikrofony

Nástrojové mikrofony jsou určeny pro snímání různých druhů nástrojů od piána po housle, přesto si zachovávají u každého nástroje vysokou kvalitu snímání.

Konferenční mikrofony

Bezdrátové konferenční mikrofony jsou určeny pro všechna prostředí ať už do zasedací místnosti tak i ke konferenčnímu stolu i tak si udržují vysokou kvalitu snímání hlasu.

Více informací a jednotlivé produkty na webu Audio-Technica